Chcem byť pekná

Príspevok v téme: Chcem byť pekná
amálka13697

Ahojte.....možno by mi niekto z vás vedel poradiť. Chcem vyzetať pekne a neodolateľne. Mám 14 rokov a chcela by som pomôcť z líčením. Mám dosť velké modré oči, aj pery a bledšiu tvár srdiečkovitého tvaru. Nech robím čo robím a používam aj tie najkvalitnejšie prípravky a starám sa o pleť, stále mám vyrážky!!!!!! Už neviem ako na ne!!!!! Mám riedke lesklé vlasy orieškovej farby a do postupna ostrihané, je to celkom fajn ale chcem zmenu - chcem si ich dať narásť. Neviete mi poradiť že čo urýchluje rast???? Dalej by som chcela schudnúť hlavne zo zadku a brucha ale aj ked sa už týždeň zdravo stravujem a cvičím výsledky nikde. Mám 175cm a 55kg a chcela by som schudnúť na 50. Ak máte niekto nejaký zaručený typ ako schudnúť prosím poradťe mi!!!!! vopred dakujem.

casanta

Prosim ta neblbni, chces si navodit zdravotne problemy?a co sa tyka pouzivaniu kvalitnych pripravkou, je jedno co si das na tvar, a v tvojom veku by som neexperimentovala, aby si nedopadla este horsie. Si este vo vyvoji, tvoje telo potrebuje normalnu stravu, a tie vyrazky na tvari,no v tvojom veku sa buria hormony, tak sa ani necuduj. A ak aj si chces udrzat peknu postavu, tak urcite by som nedietovala, ale radsej sa zacni hybat, cvicit a pit dostatok tekutin,co pomoze aj pleti. Bude pruzna a ak budes uzivat zihlavovy caj, mala by sa plet precistit.

elsa5.5

ja si myslím,že tá váha je v poriadku nie?zasa nemôžeš byť ako páratko:)aj ja som chudá,ale nikdy som diétu nedržala,normálne sa stravujem jednoducho to sú gény.

Mačička

Moja ty si ako v poriadku ? ... ako nič v zlom sorry ale ty mas 175cm a maš 55kil a chceš ešte schudnut ??? nesi nahodov niako velmi chudá ??? :D hehe :D neviem mne to tak pripada :DDD

ČiČi

Mno ja tak isto niesom pekná ale každý mi to vraví.Ja vyzerám asi takto:som veľmi chudá,veľké hnedé oči,hnedé dlhé vlasy a výška 165cm.Ale čo už každá baba chce byť pekná a ja si myslím že každá baba je prirozdene krásna.. :D

jaja:)

jaja pre: pre jaja

hh :D prave preto som na nu taka kruta a tak pisem ci si valstne uvedomuje ako sa na seba pozera ked ti dakto povie nechudni mas dobru vahu tak si to ten druhy vezme tak a ta sak to mi hovori kazdy...ale ked uz naniekoho povies ze je zakomplexovany debilko koli tomu ako sa na seba pozera tak si to mozno vezme k srdcu...podla mna netrpi ppp podla man je len prilis zakomplexovana svojim vzhladom...i ja som si prezila svoje so svojim vzhladom a viem otom dost vela a nehovorim ani ze som spokojna sama zo sebou...ja jej nehovorim nech sa nepostara o svoju plet ak ma vyrazky alebo nech sa nemaluje...ale len ze si robi zbytocne komplexy zo svojej vahe lebo trpi znacne podvahou a ne nadvahou...ak by si bola v mojej vyske a mala by si 50 kg potom by si zistila aky to je rozdiel si predstavit ze mas pri svojej vahe 175 cm vysku a az potom yb si bola taka zhrozena ako ja...

jaja:)

uz som tu prispievala ze ja mam 162 cm 50 kg a vyzeram jak spilka a v BMI mi ukazuje podvahu ?? :D:D myslim ze 175 cm a 50 kg tak to uz je degeneracia :D:D 55 kg sa mi uz zda dajak malo :D boze ja dakedy nemozem pochopit ako moze byt dakto tak sprosty :D:D:D:D

mnamka257

ja mam jeden typ-nechudni-v tvojom veku je to nebezpecne .a na tvoju super vysku je to uplne super vaha.tiez by som strasne chcela mat aspon 170 cm a viac-tak do 180 priblizne.a modre oci su sexy-najviac sa k nim hodi cierna ceruzka a spirala.vlasy si nechaj narast, ale musis byt trpezliva, myslim ze ziadny pripravok, aj ked to slubuje nedokaze urychlit rast vlasov.a srdieckova tvar je vacsinou velmi pekna.takze podla toho ako sa opisujes si pravdepodobne velmi pekna.takze nestresuj a tes sa z toho ako vyzeras...

uhlie

Ak chces byt pekna, tak zajdi k plastickemu chirurgovi. Mi ti tu nepomozeme. Pretoze kazdy ma nejaky vkus a to, co sa zda pekne tebe sa nemusi zdat pekne inym.

IvetaJezek

Ste nespokojní s Vašou fotografiou? Potrebujete odstrániť znamienka, kruhy pod očami, vrásky? Chcete z fotografie urobiť pozdravy, či rôzne oznámenia? Navstivte: www.ivetajezek.blogspot.com