Wobenzym

RNG

hako proti sennej nadche je quercitin(2x500 mg) bromelain(2x600 GDU), dumbier(1-2 gramy cerstveho pakorena, curcumin(2x1 gram korenia turmeric) a vitamin C(3 gramy).

hako

Kde môžem zohnať Quercitin,alebo nejake enzymy vhodne pri sennej nadche? Chcel som kupiť wobenzym ale ak je niečo lepšie,prosím poraď

RNG

jano 55, spirulina obsahuje velmi malicko enzymov na vahu, takze s nou nemozes nahradit ani slaby wobenzym.
Ked chces nieco domace silne enzymaticke, odstavuj si surovu cviklu, pridaj trochu stonkoveho celeru a mrkvy.
3xdenne pol deci tejto stavy pol hodinu pred jedlom je dost ucinne enzymaticke custenie.
Pripadne si urob natierku(pesto) z cilantra(zelena vnat koriandra, da sa doma pestovat v kvetinacoch). Navod nan som uviedol viackrat.

damian

Pred 2 tyzdnami som poslal na SK silne enzymy. Ak niekto potrebuje, nech mi napis email. Obsahuju aj GSE a teda ak je niekto alergicky na citrusy, nie su vhodne.

Davky v jednej tablete su:
Pankreatin 1250 mg, Papain 150 mg, Bromelain 150 mg, Trypsin 125 mg, Lipaza 50 mg, Amylaza 50mg, Rutin 100 mg, Thymus 60 mg, Zinc Gluconate 15 mg, Super Oxide Dismutaza 50 mcg, Katalaza 200 I.U., L-Glutathione 10 mg, Extrakt cesnaku 10 mg, GSE 5 mg a Alpha Chymotrypsin 3 mg

Tablety su entericky potahovane - su chranene pred zaludocnou kyselinou. Neobsahuju NIC synteticke.

damian

Wobenzym je 10x slabsi, ako by mal silny enzymaticky pripravok byt. Navyse. ma rivela farbiv a syntetickych konzervatov. Nehovoriac o jeho neprimeranej cene, ktora je 4 x vyssia ako by mohla byt.

RNG

zamorene telo ma nizsiu imunitu. Enzymaticke cistenie zvysuje imunitu
Ale to ho treba brat 3x10 tabletiek denne na ucinnost.
Osobne odporucam silnejsie novsie enzymaticke priopravky, ako Pancreatine a Super Multienzyme, alebo Bromelaine, 2x600 GDU proti zamoreniu proteinovymi(bielkovinnymi) zhlukmi v tele.