Wobenzym

damian

nemyslim. Pisal som clanok podla odbornej knihy a inzulin podavaju metabolicki lekari. Nevylucujem ale, ze sa da nejako zohnat.

Mozes vytlacit koznej clanok a zdroje a navrhnut jej, aby Ti inzulin predpisala s tym, ze ho budes pouzivat len na kozu. Mozno bude gulat ocami, mozno nie. Podla toho, ci pouzije vlastny rozum, alebo vystudovany. :-)

989

áno, čítala som to...no zaskočil ma ten inzulín. To normálne v tabletkách sa dá také niečo kúpiť v lekárni bez predpisu?

989

Lecitin sa tu kúpiť dá, takže fajn :-) a našla som aj Lecitin sojový. alebo je to to isté? nevyznám sa v tom..

989

ešte chcem napísať, že beriem roacutane už po 2x, pretože sa mi akné po prvom užívaní vrátilo. viem aký je ten liek nezdravý pre organizmus, tak by som sa chcela nejako prečistiť...(mám 18 rokov)

RNG

Lecitin a lipaza odstranuju z tela rozne znicene tuky.Proteaza odstranuje bielkovinne zhluky, amylaza rozpusta neziaduce komplexne sacharidy.
Co sa tyka acni, tuky su tam najviac zastupene, tj lecitin a velke mnozstvo lipazy je to, co pri acniach pomoze najviac odmorit telo .

fiiifa

My sa teraz snažíme o bábo a okrem kyseliny listovej a materny som este chcela uzivat wobenym, že si trošku posilnim telo a pripravim na to tehotenstvo. Myslite, že je to vhodne? A ktory konkretne a v akych davkach by som mala užívať. Nie som alergická na nič. ďakujem