Zacala som chlpatiet

Príspevok v téme: Zacala som chlpatiet
katkaaa

ahojte mam problem ze som zacala nejak chlpatiet brucho mam chlpate aj stehna a aj vnutorna stena stehien .. je to hrozne a co ma dostalo ze aj medzi prsiami mam chlpzy a vidno to co mam robit ked to vytrhavam je to este horsie mam ist ku gynekologovi neh mi na to nieco da alebo rovno na endokrinologiu a da sa to potom nejak upravit ze uz viac nebudem zarasta?? poradte..a ku endokrinologovi treba aj odporucanie?? ma este niekto taky problem alebo len ja chlpatiem jedina na svete.. a uz mam z toho depky ani plavky ani nic si obliect

- mira

Fúzikyyyy, ak máš nad hornou perou chĺpky už v 13-tich rokoch, je to evidentný chybný vývoj ženských reprodukčných orgánov. Je to následok dlhodobej konzumácie mäsa, vajec, syrov a živočíšnych produktov vôbec dlho do minulosti. Mohla by si sa posnažiť podporiť svoju ženskosť jedením jemnejších jedál, stravu si založ na zelenine a obilninách. jedávaj placky, kaše, knedlíky, občas trochu ovocia, semienka a pod.
Chĺpky ti hneď nevypadajú, ale budú slabšie a pokožka sa vyčistí až po rokoch, keď sa zregenerujú pohl. orgány.

lilalila

ahojte dievcata. ja nemozem dopustit na depilciu teplym voskom u kozmeticky. zo zaciatku je to sice bolestive, ale po case si zvyknete. pripadne si pred depilaciou dajte jeden ibalgin. davam si trhat nohy, pazuchy, bikiny a aj peru. no co uz, radsej hodinku vydrzim a obetujem 30 €, ako s chlpami.

alenka_maxova

ja som kedysi kvoli tomuto problemu velmi trpela. Dnes som uz "velka" a pozeram sa na cely problem uplne inak. Nepouzivam ziletky len depilator, ktory chlpky vytrhava cize rastu pomalsie. A na miesta ako je brusko, chrbat a stehna pouzivam vyhradne len bieliaci prasok. Co je vsak hlavne je vasa psychika. Skuste sa s tym zmierit...

fúzikyyyyy

znie to hrozne ale na druhej strane čo som tu čítala vyzerá to tak že im sa nič také nestalo tak neviem čo mám robiť :/

tpch

Navyse nad tou perou ti to moze po depilacii spigmentovat, takze tam budes mat nielen fuzy, ale aj tmavu kozu a to sa odstranuje velmi zle. Ak mas tie chlpy tmave, asi by bol najlepsi laser. Je to vsak financne narocnejsie.

fúzikyyyyy

aj ja mám 13 rokov a rovnaký problém, nad hornou perou mám fúziky a dosť ma to štve, chcela by som ísť ku kozmetičke ale bojím sa že po depilácii to budem mať červené a ked mi to znovu dorastie budem musieť čakať kým sa to bude dať znovu depilovať a dovtedy to bude zase vidieť

jojkaaaa

pre 13kristin13

skus voskove pasiky na tvar..mne velmi pomohli, sice to ukrutne boli, ele lepsie,ako by si mala chodit fuzata:D

ja som pouzivala od veet, a po roku pouzivania sa mi zda,ze mam chlpkov omnoho omnoho menej:)

13kristin13

Ahojte,mam 13 rokov a uz mam problem s chlpkami pod nosom. Ziletkou si to nechcem odstranovat lebo budem mat chlpky viditelnejsie. Su mi vidiet fuzy a dost mi to vadi. Prosim poradte mi na email: kika.brutenicova@centrum.sk

Vopred dakujem :)

Tina16

Čaute baby no žiaden strach ja som mala podobný problém.Ked som sa však každé 2-3 týždne depilovala postupne sa ochlpenie strácalo a bolo menšie.Kúpila som si depilátor+chladiaci gel dá sa to potom vydžat.A miesta kam sa nedostal depilator tak som si vytrhala pinzetou.Raz som si dala spraviť depiláciu u kozmetičky ale ako mi to strhla v oblasti bikín tak čo sa stalo tak sa mi to zápalilo že som mala čo robiť.Tak sa radšej depilujem sama a som spokojná+ušetrené peniaze.Stojí to zato.Ale baby a nikdy viac už žiadna žiletka o.k? tým že sa oholíte o.k bez bolesti ale za 3 dni zase začína to strnisko chcete byť ako chlapi? Ak vám baby možem poradiť tak sa depilujte:-)