Zacala som chlpatiet

Príspevok v téme: Zacala som chlpatiet
katkaaa

ahojte mam problem ze som zacala nejak chlpatiet brucho mam chlpate aj stehna a aj vnutorna stena stehien .. je to hrozne a co ma dostalo ze aj medzi prsiami mam chlpzy a vidno to co mam robit ked to vytrhavam je to este horsie mam ist ku gynekologovi neh mi na to nieco da alebo rovno na endokrinologiu a da sa to potom nejak upravit ze uz viac nebudem zarasta?? poradte..a ku endokrinologovi treba aj odporucanie?? ma este niekto taky problem alebo len ja chlpatiem jedina na svete.. a uz mam z toho depky ani plavky ani nic si obliect

envy

katkaaa- to ochlpenie sa ti objavilo az po tom, co si shudla tych 29 kil? v tom pripade by som tomu rozumela, lebo nase telo je , bohuzial, naprogramovane tak, ze pokial clovek vela schudne, jeho telo sa nema ako zahriat a zhrubnu a stmavnu mu chlpy. znie to ako totalne blbost, ale telo to berie ako "pokryvku" tela na zahriatie.. v praveku ludia nemali co na seba a boli chlpati ako opice...teraz mame oblecenie, takze chlpy uz skoro nie su, no toto si telo zachovalo...znie to stupidne, viem.
pozorovala som to ale aj na sebe aj na spoluziacke zo strednej- obe sme dost schudli a stmavli nam chlpy- ona zacala mat dokonca fuziky a cierne ruky...nie je to fer :)

jaaa

babenky prosim prosim poradte aj mne ja mam taky isty problem ale asi viac ako vy mam chlpy uz skoro vsade a take vyditelne cierne preco nemozem byt ako ostatne ma to naozaj velmi moc trapi a neviem co robit:((((((((((((((((

peter0202

caute baby, no som chalan a mam podobny problem :) mam zarasteny chrbat, holim si ho pravidelne ale uz je to neznesitelne a ked si po nom prejdem picham jak jezko :) ten epilator panasonic mozem pouzivat aj ja napriklad ? daju sa s tym vytrhat aj chlpky na chrbte ? alebo na hrudi ? a kde to zozeniem kupit ? za odpovede vopred dakujem

ksdhfjrtd

no ked mas problem s tymi chlpami ktore si predtym nemala,tak to moze znamenat neku poruchu stitnej zlazy a vylucovania hormonov.chod na vysetrenie

amy.lee

POd nosom my rastu jemne cierné fuziky neviem sa ich zbavit a velmi sa hambím,
Pomozte my sa ich zbavit,kto vie ako tak my napíste na fekete19@azet.sk a diky vsetkym
PLEASE?PLEASE

cicus

ja som mala komplexy kvoli ochlpeniu uz na zakladke. v lete som nenosila sukne a radsej som sa parila v nohaviciach aby nic nebolo vidno a tricko bez rukavov tiez nepripadalo v uvahu. postupom casu sa cierne chlpy objavili aj na brusku a na stehnach. minuly rok mi gynekolog z krvi zistil ze mam popletene hormony. dal mi na to jeanine. predtym som sa musela holit kazdy druhy den na nohach aj tak som tam mala cierne bodky hned po holeni. teraz si holim nohy raz za 10 dni a chlpky su svetle, takmer ich nevidno. aj pod pazuskami sa staci holit raz za tyzden lebo tam velmi nerastu. na brusku chlpky ostali ale tiez len velmi svetle. predtym som mala aj tmave fuzky ale uz nerastu-nastastie. skus sa poradit s gynekologickou ći nie je problem v hormonoch

fg

ahojte prosim poradte mam chlpky pod nosom a chcem sa ich zbavit...aky je najucinejsi sposom ktory dlho vydrzi?a ked si to napr. voskom nenarastu mi potom este hrubsie a dlchsie???

lenka2583

katkaaa: neboj sa reakcie priateľa, ja som tiež mala strašné komplexy, a ked ma zbadal tak hovorí, to nevadí, to má každá, možno ty trochu viac, ale nevadí, vôbec mu to neprekážalo, práve naopak, utešoval ma:) a odkedy mám epilátor, tak už aj ja mám sebavedomie:) inak aj brucho si môžeš epilovať, ten nádstavec na citlivé partie k epilátoru panasonic je na to ako stvorený

lenka2583

katkaaa: dakujeme:) určite si zadováž ten epilátor a ako aj ja na brucho používam žiletku venus
prajem veľa šťastia