sestra umiera na ppp:-(môžem za to ja??????????

Príspevok v téme: sestra umiera na ppp:-(môžem za to ja??????????
allatwin01

moje dvojča je v nemocnici a zliháva jej pečeň kôli ppp,váži iba 27kg a obe máme 152cm a 14rokov.myslím,že za to môžem. predminulé vianoce sme chceli biť ako olsenky ale mne sa zdalo,že sme na to moc tlsté-mali sme 43kg a tak sme začali spolu držať dietu,aby sme schudli aspoň 5kg,čo sa nám zanedlho aj podarilo,ale čo dalej báli sme sa jojo-efektu.ja som to dáko prekonala a začala som jesť,ale sestra ma začala obviňovať,že som zradkyňa a pohádali sme sa. vtedy som jej povedala-rob si čo chceš,serem na teba-a od vtedy sme sa nebavili.ju medzi tým prijali na lýceum v blave a mňa nie,čo to ešte viac prehlbilo.v septembri odyšla na intrák a v anorexii pokrečovala aj tam.doma sa ukázala tak raz za mesiac a to vo volnom oblečení a nechcela s nami jesť.rodičia si to nepripúšťali a nechceli jej kaziť štúdium,až ked prišla na velkú noc domov,bola chudaaaaaaaaa na nepoznanie,ledva chodila...rodičia ju prinútili zjesť obed a ona sa po jedle začala zvíjať v krčoch a odpadla,bola celá žltá a doteraz je v nemocnici a má len malú nádej na život.som zúfalá,stále sa z toho obviňujem,navštevujem ju každý deň,aj sme sa pomerili,ale som bezradná nedokážem to odvrátiť a napraviť...čo myslíte,je to MOJA VINA,že tak dopadla? myslíte že som ju zradila?

allatwin01

diki vám moc,budem sa snažiť, mám ju rada a nechcem,aby umrela.a nieje na psychietrii, je striedavo na chirurgii a na áre,závisí to od jej stavu-raz je jej lepšie,raz horšie,ale ak sa stane zázrak a tá pečeň sa jej zregeneruje tak potom by ju dali na psychiatriu,až ked bude z najhoršieho vonku,to povedal doktor a v nemocnici je už od veťkej noci a mrzí ju že vymeškáva štúdium.

adrien

hmm....nataly ma pravdu nieje to tvoja vina...ona to chudnutie brala skratka prilis vazne...z jej pohladu si ju ty sklamala a chcela byt podla mna lepsia nez ty....mala by si daco urobit!!! vymysli si rychlo nieco(kym este zije) napr. povedz ze olsenky sa zmenili...ze pribrali lebo sa mali radi a chceli zit jedna pre druhu...a ze im v tom pomohla sesterska laska...tiez jej povedz ze ju mas rada a ze si teraz date novu dohodu: pribrat 5 kil, tolko kolko ste vtedy chceli schudnut tak teraz naopak...ale povedz ze ti na nej zalezi...opytaj sa na jej pocity...snaz sa ju vypocut...vnimaj ju lebo zajtra uz ju nemusi pocut...proste vyuzi cas a rychlo nieco urob!!! mi potom napis ako vyzera, ako sa ma a co ti povedala....budem dufat ze vas rozhovor cosi zmeni---potom ODPIS!!!

nataly

NIE NIEJE TO TVOJA VINA!!! to v ziadnom pripade! jedna sa len a len o jej psychiku
a teraz je teda na psychiatrii? ako dlho?
ale to si vobec nemozes pripustat k sebe toto

a btw tiez som chodila na tu skolu;)