orálny sex

Príspevok v téme: orálny sex
biela mačka

Neviem, či je to vhodný príspevok pre túto stránku, ale napriek tomu vás skúsim požiadať o radu. Mne sa páči, keď priateľovi poskytnem orálny sex. Síce ma o to nežiada, ale mám radosť, keď pri tom slastne vzdychá. Ja by som tiež veľmi rada bola láskaná ústami a jazykom od neho, no ziaľ za tri roky čo sme spolu, to spravil len dva razy, aj to veľmi krátko. Bola tam nejaká pusa, krátke oblízanie jazykom. Mala som pri tom orgazmus a tak si veľmi prajem, aby mi to priateľ robil častejšie. On mi to vraj nechce robiť preto, aj keď som mu povedala, že sa vtedy výborne cítim. Vraj v sexe sa nemá robižť to, čo druhý partner nechce. Ale veď ja nemám predsa v mojej jaskynke jedovaté hady aj dodržiavam hygienu. A tak som smutná, že ma priateľ nechce takto potešiť.
A DNES MI PRIATEL POSLAL TUTO SPRAVU:
Dnes ráno začínam pociťovať dosť vážny psychický problém a vôbec s tým nie som spokojný. Začínam mať strach a dokonca sa prvýkrát na teba neteším, hoci sa tešiť chcem. Spôsobil to ten posledný víkend s tebou a ten tvoj veľký psychický nátlak na mňa s tvojou tvrdohlavou túžbou po oráli. Ak s týmto neprestename, alebo sa niečo nezmení, môže sa stať, že budem mať strach zo sexu úplne. Píšem toto včas na to, aby sme začali rozmýšľať, či to naozaj takto chceš, lebo bude zo mňa troska.

Ty si vôbec neuvedomuješ jedno základné pravidlo, ktoré je aj v tých knihách, ktoré tak veľmi chceš, aby som ich čítal: S každým aktom musia súhlasiť obaja. Prečo ťa toto dosť dôležité pravidlo nezaujíma? Teraz cítim, že toto, čo sa tam píše, nie je na parádu. Možno, že sa z toho vyspím, ale momentálne som v takom psychickom stave, že tvoju mačičku nechcem vidieť. Je to v poriadku? Nehnevaj sa na mňa, že ti to takto píšem, ale teraz začínam pociťovať, ako zle na to ideš. Radšej mi nedávaj povinne čítať, ako to ženy majú radi a ako to muži radi robia, lebo teraz sa cítim aj menejcenný. Radšej si nájdi článok, čo musíš urobiť, aby som ti to robil rád. Na iné sa už ani nezameriavaj.

Píšem toto aj preto, aby si si uvedomovala, ako bezohľadne myslíš iba na seba a neberieš ohľady na mňa a čo mi (nám) to spôsobuje. Nemysli len na seba! Nie som zo železa alebo stroj, ktorému môžeš hocičo rozkázať. Som tiež z tela a duše a aj moja duša je rovnako zraniteľná bezohľadu na pohlavie. Možno len stačí nájsť spôsob, akým na mňa pôjdeš. Ver tomu, že mne neprekáža tvoja túžba, ale spôsoby, ako to prejavuješ, až to vyvoláva vo mne odpor aj proti mojej vôli. Robiš to naozaj zle.

biela mačka

Co sa týka tej chuti, ja som sa sama vyskusala hned po sprche - prst a ten som oblizla - a nmic horke, ani slane, ani kysle som necitila. A o tejto svojej tuzbe obcas prehodim slovo uz takmer rok. Raz som u neho zo srandy zapla Blue Hustler. "Film" zacal tym, ako chlap robi zene oral. Priatelovi takmer vypadli oci, no mna strandicky presli a ostalo mi nevolno. Tak na "film" pozera, ale mne to spravit neche!

**

ahoj biela mačka. môj priateľ mi to robil iba raz. mne sa to veľmi páčilo, ale jemu bolo vraj nepríjemné, že je to tam dolu kyselé, aj ja sa umývam, hygienu dodržiavam, ale napriek tomu mi to nechce robiť týmto spôsobom, kvôli chuti. ja ho rešpektujem, nežiadam to od neho, viem, že aj ja mnohokrát nemám chuť urobiť to jemu orálne i ked chce, a vtedy on rešpektuje mňa, ale niekedy mám veľkú chut mu to urobiť práve takto, mám z toho potešenie. nuž ale ked on mne nechce tak nechce. namiesto toho si teda užívame rôzne polohy a iné vymožesti milovania, spredu, zo zadu, z boku, na stole, na tej veľkej nafukovacej lopte, na stoličke(to bola slasť) a tak...myslím, že teda aj vy dvaja by ste mohli hladať rôznorodosť v tomto smere a našli by ste čo sa vám najviac páči-viac variant, ktoré potom budete striedať. ak ale ty napr.chceš skúšať nové veci a on opäť zareaguje tak isto ako k tomu orálnemu sexu, tak potom musím povedať, že nie ste vyrovnaný pár po intímnej stránke a ťažko sa zosúladíte, ani po niekoľkých rokoch snaženia sa vám to nemusí podariť. myslím, že by ste sa o tom mali porozprávať otvorene a úprimne, a bude to rozhovor na pár hodín.
mna dosť zaskočila tá správa, možno je to len moje zdanie, ale z tejto správy sa mi zdal on ako sebec, čo myslí len na seba, ale ja nechcem na neho útočiť, ved tým môžem aj tebe ublížiť, ked ho máš rada, zamysli sa nad tým, porozprávajte sa aj o tom, že tá správa mohla tebe ublížiť
prajem veľa šťastia

alia

To ti verim mna by to hrozne trapilo.My sa o vsetkm s partnerom rozpravame co sa nam paci co by sme chceli. Pre mna je oralny sex No 1 ale iba jazyckom. Robi m i ho vzdy lebo vie, ze orgazmus po nom mam najlepsi. Patber sa teraz tvari , ze je urazeny alebo spolu komunikujete? Skoda, ze ste sa nikdy na tieto temi nerozpravali. Ak ho velmi lubis asi budes musiet osat bez oralika, mam z tej spravy pocit, ze bud alebo. Napis ako sa ti veci dalej vyvijaju. Sme s tebou,pa

biela mačka

No, ja som priateľovi už povedala o mojich túžbach. Ale on sa asi o svojich hanbí rozprávať. A čo sa táka čistoty mojej "mačičky", sprchujem sa aspoň dva razy denne a tam sa umývam intímnym gelom. A ochlpenia a takisto zbavujem. A naozaj nechapem, preco to nechce. Preco aspon nie po sprche alebo po kupeli? Nerozumiem jeho reakcii.

katika88

No podla mna ma v niecom tvoj priatel rozhodne pravdu a sice ze musis respektovat to pravidlo ze v sexe sa ma robit len to co je prijemne obom, nielen jednemu.Odporucala by som ti aby si v tomto nanho uz netlacila a ked ti to bude chciet spravit tak to spravi aj sam od seba bez tvojho naliehania,netreba ho nutit.Vies mozno si na to sla naozaj zle,ked ti povie ze to nechce tak ho netreba presviedcat ked nema chut, potom jasneze zareaguje takto ale ocividne mu na tebe zalezi ked sa ti takto vyznal.Podla mna je uplne normalny.Kazdemu sa paci nieco ine, niekedy nestaci len to ze tebe to robi dobre, musi sa to pacit aj jemu.

alia

Tak z toho som ostala poriadne zaskocena. Prepac. Vravis, ze mate trojrocny vztah.Nikdy predtym ste si nerozpravali co pri sexe alebo od neho ocakavate. Co vas v nom tesi, vasi tuzby co by vas potesilo a uspokojilo? Velmi ma prekvapila jeho reakcia. Co tym myslel, ze mas urobit to aby ti to robil rad. Hygienu istotne ddrziavas, jedine buy to mohlo byt ochlpenie ak nahodou mas. To muzi pri oralnom radi namaju. Ani ti nenaznacil co mu prekaza? Uz sa ti niekedy stalo, ze takto zareagoval na tvoju prosbu, ci este ste to nikdy neprebearali?