orálny sex

Príspevok v téme: orálny sex
biela mačka

Neviem, či je to vhodný príspevok pre túto stránku, ale napriek tomu vás skúsim požiadať o radu. Mne sa páči, keď priateľovi poskytnem orálny sex. Síce ma o to nežiada, ale mám radosť, keď pri tom slastne vzdychá. Ja by som tiež veľmi rada bola láskaná ústami a jazykom od neho, no ziaľ za tri roky čo sme spolu, to spravil len dva razy, aj to veľmi krátko. Bola tam nejaká pusa, krátke oblízanie jazykom. Mala som pri tom orgazmus a tak si veľmi prajem, aby mi to priateľ robil častejšie. On mi to vraj nechce robiť preto, aj keď som mu povedala, že sa vtedy výborne cítim. Vraj v sexe sa nemá robižť to, čo druhý partner nechce. Ale veď ja nemám predsa v mojej jaskynke jedovaté hady aj dodržiavam hygienu. A tak som smutná, že ma priateľ nechce takto potešiť.
A DNES MI PRIATEL POSLAL TUTO SPRAVU:
Dnes ráno začínam pociťovať dosť vážny psychický problém a vôbec s tým nie som spokojný. Začínam mať strach a dokonca sa prvýkrát na teba neteším, hoci sa tešiť chcem. Spôsobil to ten posledný víkend s tebou a ten tvoj veľký psychický nátlak na mňa s tvojou tvrdohlavou túžbou po oráli. Ak s týmto neprestename, alebo sa niečo nezmení, môže sa stať, že budem mať strach zo sexu úplne. Píšem toto včas na to, aby sme začali rozmýšľať, či to naozaj takto chceš, lebo bude zo mňa troska.

Ty si vôbec neuvedomuješ jedno základné pravidlo, ktoré je aj v tých knihách, ktoré tak veľmi chceš, aby som ich čítal: S každým aktom musia súhlasiť obaja. Prečo ťa toto dosť dôležité pravidlo nezaujíma? Teraz cítim, že toto, čo sa tam píše, nie je na parádu. Možno, že sa z toho vyspím, ale momentálne som v takom psychickom stave, že tvoju mačičku nechcem vidieť. Je to v poriadku? Nehnevaj sa na mňa, že ti to takto píšem, ale teraz začínam pociťovať, ako zle na to ideš. Radšej mi nedávaj povinne čítať, ako to ženy majú radi a ako to muži radi robia, lebo teraz sa cítim aj menejcenný. Radšej si nájdi článok, čo musíš urobiť, aby som ti to robil rád. Na iné sa už ani nezameriavaj.

Píšem toto aj preto, aby si si uvedomovala, ako bezohľadne myslíš iba na seba a neberieš ohľady na mňa a čo mi (nám) to spôsobuje. Nemysli len na seba! Nie som zo železa alebo stroj, ktorému môžeš hocičo rozkázať. Som tiež z tela a duše a aj moja duša je rovnako zraniteľná bezohľadu na pohlavie. Možno len stačí nájsť spôsob, akým na mňa pôjdeš. Ver tomu, že mne neprekáža tvoja túžba, ale spôsoby, ako to prejavuješ, až to vyvoláva vo mne odpor aj proti mojej vôli. Robiš to naozaj zle.

biela mačka

Na tu stranku doktorka.cz sa teda pozriem...Inak naozaj nechapem, preco mi to nechcel robit. Ked videl na Blue Hustler, ako jenen chlap dopraje tuto rozkos svojej partnerke, skoro mu sli oci vypadnut! To znamena, ze proti aktu nema nic. Nie je nahodou lenivy?

loli

Vykúšajte to tak, že ti tam dá to sladké mliečko(pikao, jesenka, salko)a potom nech skúsi. A ty furt dolievaj. Možno to zabere.

aaa

Na toto téma je najlepšie fórum na českej stránke www.doktorka.cz - diskuse - sex a vztahy, tam uvidite ako su ľudia v sexe rôzne vybavení, čo sa komu páči a čo sa iným zasa protiví.

venuša

ale co poviete na toto co napisal?
základné pravidlo, ktoré je aj v tých knihách, ktoré tak veľmi chceš, aby som ich čítal: S každým aktom musia súhlasiť obaja.
v niektorych forach,ktore tu boli otvorene sa casto spominali prave tieto slova v suvislosti s tym, ze dievcata nieco nechceli a muzi to nechceli akceptovat a nutili ich do toho.Vtedy ak dobre citam,tak odozvy boli v zmysle: ked to nechces,tak by ta mal respektovat, nemal by ta do nicoho nutit ak ta ma rad tak pocka a ine podobne. Nemalo by to platit aj naopak? ak on nechce tak ho nenutit alebo mu dat cas ci riesit nejakym obom vyhovujucim kompromisom?

tomi

Ta jeho reakcia je trochu divna, nie? Je zvlastne, ze reaguje ako idiot, da sa to predsa povedat aj normalne a nie tak, ze jeho priatelka z toho bude mat komplex. Co sa tyka oraliku, mam rad a velmi rad ho aj robim priatelke. Asi preto, ze mi jej suska chuti. Hygienu dodrziava, takze s tym nemam ani najmensi problem. Co sa tyka chuti, je pravda, ze je kyselsia, ale to je vtedy, ak je uz dlho drazdena, po nejakych 2-3 orgazmoch. Myslim si, ze je celkom normalne, ak si to partnerka pyta, alebo to ocakava, pretoze na nej vidim, ze jej to robi velmi dobre a ked vidim, co to s nou dokaze urobit, spravim to aj dalsi a dalsi krat.

astrid

ja myslim,ze 3 roky vztahu urobia svoje.Najskor ako ist s ciernym kocurom iba kvoli sexu je pokusit sa poriesit to s tvojim,lebo zrejme ste sa dali dokopy kvoli tomu,ze si rozumiete aj inak.Mozno by na to pristal,chyt ho za slovko apovec,ze sa chces naucit ten spravny sposob ako dat najavo svoju tuzbu ale musi ti v tom pomoct.Kazdy sa uci.Ze ti na nom zalezi a ak aj jemu,tak nech ti pomoze.

čierný kocúr

Tvoj prípad je prípadom, keď sa stretnu dvaja nevhodne sexuálne vybavení partneri. Žiaľ moj prípad je podobný, lebo ľudia keď sa balia tak nemajú na čele napísané ako sú vybavení. Mojim snom je stretnúť kočku, ktorá by bola vášnivo roztúžená robiť mi orál a samozrejme ja by som jej to rovnbako náramne oplatil ale zatiaľ som takú nenašiel. Niekedy pred rokmi som mal kočku, torá ho neustále chcela držať v ruke, využívala na to každú možnú chvíľu,ju to mimoriadne uspokojovalo a musím povedať, že to bola nádhera,aj ked som bol penamentne predráždený. Žiaľ ale do pusy ho i napriek veľkej hygiene , ktorú vždy dodržiavam nechcela. Tak vidíš ako sú ľudia i v sexe rôzne vybavený a nema cenu ich do toho nútiť ak na to nemajú. Ak si chceš užiť tak napiš do ďalšieho článku svoj email a ja sa ti ozvem. Asi by sme si konečne prišli na svoje. Lebo vhodných partnerov iným sposobom ako tu, tak ľahko nestretneme. Môj email tonda1@centrum.sk Zatial ahoj.

babenka

tak asi to bude naozaj v tom ako ti napisal:Možno len stačí nájsť spôsob, akým na mňa pôjdeš. Ver tomu, že mne neprekáža tvoja túžba, ale spôsoby, ako to prejavuješ, až to vyvoláva vo mne odpor aj proti mojej vôli. Robiš to naozaj zle.
na mužov treba vedieť ako. Zamysli sa, preco toto napisal, akym sposobom ides na neho, ci mu to stale nevycitas, zakazdym ked ste spolu tak to nevyzadujes a tak.

**

on vravel, že so začiatku to bolo bez chuti, ale že potom, ked už zašiel aj hlbšie a aj ja som už bola o dosť vlhšia, tak, že potom to bolo také horké-kyselé, vravel on, ja neviem