Clenbuterol

Príspevok v téme: Clenbuterol
bonita101

Ma niekto skusenosti s clenbuterolom? Obsahuje ho aj liek spiropent. Aktivuje v tele beta blokatory a spusta lipolyzu - teda spalovanie tukov. V pripade necinnosti moze nastat tras ruk, ale v pripadew pohybu sa zacnu tuky rychle spalovat. Pytam sa, lebo ma aj dost prip. neziaducich ucinkov. Pouzivaju ho vraj sportovci. Ja s nim idem zacat od zajtra.

p.brkohonil pre sejlu

Zalezi kolko mg su tabletky. Ale myslim ze ti postaci 20mg na den po tyzdny mozes zvysit tabletku na 40mg uvidis ako to budes zvladat. Kazde telo je ine nektoremu to zaberie, ked si da 40mg ineho to zabije a dalsi zase musi dat viacej. Inak po tyzdny latka straca ucinnost tak treba pridat na tabletke. A po troch tyzdnoch by sa to malo uplne vysadit aspon na mesiac koli vyprazdneniu receptorov. Po odobrati ma vela ludi tu skusenost, ze sa im zvecsi svalova hmota. Okrem toho budes sa strasne triast, tak si musis vymysliet nejaku odpoved. Ja im odpovedam ze beriem clenbuterol.

p.brkohonil

Neuzivaj to clembuterol vobec neni vhodny do diety a ak stojis o to, ze sa budes triast cely den. Budes mat slaby spanok, doslovne ti budu horiet pery a popraskaju ti a to je len zaciatok.

mivo

zdravim chcel by som sa spytat kto ma skusenost s agovirin depot.(testosterone izobutyrate)...potreboval by som poradit dakujem.

filipko

clen + alkohol praveze idu celkom dokopy. udrzis si lepsie koncentraciu a aj motoricke schopnosti. :D mam odskusane. neviem ze ci clovek znesie vtedy viac ci menej ale viem ze ta opica je potom o nieco prijemnejsia....
boli sme takto s kamosmi chlastat a uz 12 hodin potom som bol ako rybicka.. jedol som vsetko doradu a ziadne tazkosti som nemal. naproti tomu kamarat za cely den dokopy nic nezjedol. tak mu bolo spatne.

marosko

clenba ma ucinnost 2 tyzdne a potom mozete supovat ake chcete mnozstvo a nezabera,preto sa kombinuje spolu z efkom a kofeinom 2+2,je to dobra vec pri posilovani...neni to drahe,6sk za jednu 0,02mg max denna davka je 0,12mg,nieje brany ako doping

n3mam_nick

ahoj, mam clen..aj mam snim už skusenosti.. akurat sa chcem opytat že či sa može nečo stat v kombinacii s alkoholom.. je to predsa liek..ale pre astmatikov tak neviem .. viem že je to smiešna otazka.. ale akurat ho berem a piatok mame rodinnu oslavu je to 50tka a budu namna pozerat divne ak sa budem na nich pozerat a ani si nepripit ani nič..