Clenbuterol

Príspevok v téme: Clenbuterol
bonita101

Ma niekto skusenosti s clenbuterolom? Obsahuje ho aj liek spiropent. Aktivuje v tele beta blokatory a spusta lipolyzu - teda spalovanie tukov. V pripade necinnosti moze nastat tras ruk, ale v pripadew pohybu sa zacnu tuky rychle spalovat. Pytam sa, lebo ma aj dost prip. neziaducich ucinkov. Pouzivaju ho vraj sportovci. Ja s nim idem zacat od zajtra.

sirena

Na chudnutie je ktory cel. najlepsi... Predavaju sa v rozych oznaceniach, napr clenbuterol hzdrocholide atd..
Kde ho dostat kupit?

yskalner

KED UZ SA TAK BAVITE O CLENBUTEROLE, UCINKUJE PRINAJLEPSOM LEN 3 TYZDNE, NO DAVKY TREBA ZVYSOVAT U MUZOV BY SOM STOPOL NA TYCH 100MCG DENNE, NOBEZ DIETY NEMA ZMYSEL UZYVAT HO A BEZ TRENINGU, MOZE MAT AJ MIERNE ANABOLICKE POSOBENIE, NO POZOR N AVYSOKY TLAK A PROBLEMY SO SRDCOM, TI LUDIA SA MU VYVARUJTE (RADIM)

hardy

Ja mam niekolkonasobne skusenosti s uzivanim clen a mozem potvrdit tuk spalujuce ucinky ale urcite nema anabolicke ani antikatabolicke posobenie. Ked som ho uzival samostatne stratil som aj dost aktivnej hmoty, takze ho povazujem skor za katabolicky. Ale tuky spaluje perfektne. A podla vsetkeho najma z abdominalnej oblasti..

martin r1

jednoa vec co tu nikto nenapisal,ze najvetsie neziaduce ucinky z clembuterolu su,,,svetsenie srdca,,,,a moznost infarktu,az na dvojnasobok bezneje velkosti,,,a to uz neni sranda,pisem z vlastnej skusenosti,nedavno som bol na rengen srdca,mam ho 2 krat take velke ako bezni ludia,lekari nevedely preco,ale ja som cital vela clankou o celmbe a ja viem preco

matro

Chlapci a divcence.vidim ze vela nevie ani co to clenbuterol je aj ked ho uz berie..je to velmi ucinny liek ucinnejsi ako efedrin..porovnaj ake mnozstvo beries efedrinu a clen..clen ta rozbusi riadne pri 0,08 mg ...na ziadny liek a zvlast na ten co sposobuje vysoky tlak a extremne zrychleny tep by som nepil alkohol...kto chce skolabovat na party nech vyskusa....pa

p.brkohoni

No dakujem dneska som si dala prvu tabletku 40mg a trosku sa mi trasu ruky...da sa povedat,ze cela som taka roztrasena...ale da sa too:-PP Tak mi drz palce hehe:-P