Clenbuterol

Príspevok v téme: Clenbuterol
bonita101

Ma niekto skusenosti s clenbuterolom? Obsahuje ho aj liek spiropent. Aktivuje v tele beta blokatory a spusta lipolyzu - teda spalovanie tukov. V pripade necinnosti moze nastat tras ruk, ale v pripadew pohybu sa zacnu tuky rychle spalovat. Pytam sa, lebo ma aj dost prip. neziaducich ucinkov. Pouzivaju ho vraj sportovci. Ja s nim idem zacat od zajtra.

zuzana_m

No jasne ze treba treba drzat dietu .. malo sacharidov a clen ta povzbudzuje v aktivite takze zabehat si bude vhodne

kiiwii

skvele ze to tu niekto dal.. clenbuterol.. vazne nad tym premyslam pretoze tiez sa to akousi nahodou ku mne dostalo ale vaham pretoze beriem antikoncepciu a neviem ci sa to moze uzivat spolu.. neviem koho by som sa na to mala spytat??.... obmedzila si aj stravu ked si uzivala clenb a co sport??

zuzana_m

No teraz som skoncila s clenbuterolom mala som ho od jedneho cloveka osobne on to mal z lekarne takze som sa nebala zeby to bol nejaky falosny clen, isla som 2 tyzdne od 20 mcg do 80 mcg a vysledky su neuveritelne. Isla som viacero diet ale toto zomna doslova urobilo dievca z prvej strany casopisu, odporucam to fakt ! Ale pred pouzitim si o tom treba setko potrebne o tom precitat atd. Mozem vam ten clen aj dohodit mozno

Michalito

pisem teraz, prave som dozral clenbu,v pohode prvy den 40mcg stupnoval som po kazdom 4dni o 1 tabletu na konci som daval ako som doberal denne 7tabliet, neskorsie som po dni zvysoval 8/9/10/ ku koncu, nic strasne to nebolo, jediny problem bol ten ze pri thaiboxe v lete sa fakt kua potite ;)

podotykam ale clenbuterol vam bez diety voooobec nepomoze ;)

tunerko

rád by som sa opýtal ako si môžem nechať predpísať spiropent?.. Mám astmu chodim k imunologičke. ale spiropent by som chcel nasadiť na rysovačku. thx

kamoska_

ach draha clenba, asi si si nevsimla, ze tato tema tu je uz od r. 2008 a ked nemas co povedat k otazke, tak sa nevyjadruj.

vedel by teda, prosim, niekto poradit ci ma clenbuterol vplyv na HAK?

Dakujem