Clenbuterol

Príspevok v téme: Clenbuterol
bonita101

Ma niekto skusenosti s clenbuterolom? Obsahuje ho aj liek spiropent. Aktivuje v tele beta blokatory a spusta lipolyzu - teda spalovanie tukov. V pripade necinnosti moze nastat tras ruk, ale v pripadew pohybu sa zacnu tuky rychle spalovat. Pytam sa, lebo ma aj dost prip. neziaducich ucinkov. Pouzivaju ho vraj sportovci. Ja s nim idem zacat od zajtra.

Genesis

viem ze to je pre teba vela pretoze ja mam 180 a vazim 80 a s jednej tablety ma klepalo jak keby som mal parkinsona :)

kiiwii

genesis.. ako vies ze to je pre mna vela ? ja som velka zena :D meriam az 160 a vazim 58kg ... ale linku na oci si tak skoro asi nedam ak chcem mat peknu rovnu ciarku nad okom :DDDDD mne ide o zhodenie tuku lebo ho mam nerovnomerne rozlozeny a vyzeram vazne komicky.. az nechutne :/

Genesis

zbytocne vela ... pre teba je aj 20 vela :) uvidis ako sa budes klepat :)

clenba je ve tele dlho ... na tvojom mieste to davam len hodku pred treningom alebo staci raz denne rano jednu tabletu

kiiwii

GENESIS no zo zaciatku by som zacala so 40tkou na den po dobu 4dni a tak 40 rano a 40 vecer po dobu nasledujucich 10 dni celkom 2-tyzdnova kura . dlhsie urcite nie

silvus28

ja som to brala asi pred 3 rokmi a neodporúčam, lebo sa mi triasli stále ruky ako starej babke a mala som rozšírené zreničky ako nadrogovaná, všetci na mňa stále pozerali...

Genesis

nema to vplyv na antikoncepciu

ak sa smiem spytat ako sa to chystas brat a ako davkovat ?

a kolko by si mohla schudnut ti povedat neviem to ti nepovie nik ... to viac zalezi od toho co budes jest a kolko cvicit ako od klembacu ... on tam je len ako podpora aby sa ti nespomaloval metabolizmus

bohuzial pocitaj s tym ze po jeho vysadeni jeho ucinky na metabolizmus miznu

kiiwii

Genesis a vplyva to nejak aj na antikoncepciu?? alebo to nema nic spolocne?.. ak potrebujem schudnut, prejdem na dietu a zapojim sport.. kolko by som v priemere mohla schudnut pocas 2 tyzdnov?

Genesis

v porovnani s hormonmi stitnej zlazy je ale klembac lepsi pretoze:

nesposobuje az tak velky proteokatabolizmus

a je menej navykovy ... to znamena ze po vysadeni vam nehrozi ze budete musiet brat nejaky hormnon dozivotne ako je to u thyroidov.

Genesis

clenbuterol nie je ziadny zazrak ... v podstate mal byt povodne anabolicky agent ale staru belu je :) .. s clenbuterolu nenarastie nikto :)

co sa tyka chudnutia tak jedine co robi zrychluje metabolizmus ... ze by nejak uzasne zvysoval lipolýzu sa povedat neda

s klenbuterolom rovnako ako aj s hormonmy stitnej zlazy chudnete celkovo aj zo svalovej hmoty

problem je u klenbuterolu ten ze po vysadeni vaha ide naspat rovnako ako ked prestanete fajcit ... dalsi problem je ze sposobuje pretazenie nervoveho systemu a moze sposobit aj jeho poskodenie ... vsimnite si tras ruk pri uzivani klenbacu :)

rozhodne sa nejedna o ziaden uzasny zazrak