Hernia disku - vysunutá platnička

Príspevok v téme: Hernia disku - vysunutá platnička
orgovan13@centrum.sk

Milí chorí a zdraví, určili mi diagnozu hernia disku - L4/5 a doporučujú mi operáciu, na ozónoterapiu je vraj neskoro. Máte prosím nejaké skúsenosti s doktormi, nemocnicou, máte nejakých známych alebo sami trpíte na toto ochorenie? Prosím dajte mi vedieť o všetkom, čo môže byť v mojej neľahkej situácii potrebné. Veľmi pekne ďakujem. Ružena

malaanka

Ahojte všetci.
Nejak to tu stíchlo.
Nanenka
ako sa máš,už chodíš na rehab.?
Asi nás počasie trochu schladilo.Také zimy nie sú pre naše choré chrbtice.My by sme potrebovali skôr teplo.
Prajem všetkým pekný deň a bezbolestnú noc.

milka 3

Malaanka na socialke si vybavujem kvoli tomu že mi už skončila ročna PN a nemožem íst ešte do roboty či mi uznaju alebo nie polovičný invalidný ale neviem moj lekar mi povedal že to mam skusit aby som mala aspon nejake peniaze lebo teraz mi už nedavaju nič.

malaanka

Milka 3
teším sa,že sa ti konečne podarilo vybaviť MRI,ja aspoň s tým nemám problém a po 3 mesiacoch od operácie pôjdem znovu na MRI.
Ale ked ti pretrvávajú stále silné bolesti,tak asi to dobre nebude.Ale aspoň ,po MRI,budeš vedieť na čom si.
A čo si vybavuješ na sociálke?

milka 3

Ahojte ...tak vdaka Rolie idem na to MRI 20.02.2012 tak som zvedava včera mi dal moj obvodak potvrdenu žiadanku od revizneho a odniesla som ju na socialku teraz si vybavim všetky tie papiere a uvidim dufam že sa mi to podari na buduci týžden lebo už mi skončila ročna PN.Len dufam že na tom MRI to bude dobre lebo stale aj po injekciach mam bolesti, ktore mi idu až do prstov.lieky tie mi pomozu iba pokial trva účinok liekov potom mam bolesti naspat a v noci sa budim každu noc na bolesti tak neviem.....

malaanka

Ahojte.
V stredu som bola na kontrole u odborníkov,ktorí konštatovali mierne zlepšenie a doporučili mi ústavnú rehab.Tak ako nanenke,ani mne sa tam nechce,ale asi budem musieť.
A ešte otázka-za ako dlho po operácii je treba absolvovať kúpeľnú liečbu?Do kedy treba podať v zdrav. poisťovni žiadosť o kúpele? Operovaná som bola 8.12.2011.

Bosco

Viktoria 3, máš pravdu podložka je len v šírkach 60 a 100 cm. Ospravedlňujem sa za preklep. Ja zatiaľ ešte podložku doma nemám, skúšal som ju len v internetovom obchode. Ale aj tá 60 cm je pre mňa dostatočne široká. Súčasná karimatka, ktorú používam je užšia.

Nanenka

dafné:

Prajem Ti, aby si nazbierala na kúpeľnom pobyte čo najviac síl, tak po fyzickej ako aj psychickej stránke. Keby tu ešte bolo aj nejaká kategória, kde sa dávajú foto z kúpeľov :-)
Takže ešte raz, príjemný pobyt a verím, že Ti to pomôže, pretože to je účelom.

dafne

Ahojte všetci...
tak už som zbalená a zajtra nastupujem do Bojníc...dúfam,že som na nič nezabudla :-))), držte palce,aby to pomohlo..