chudnutie pre miselku

barbinka

marissa: ja vypijem len dva litre doobeda, ale tiež som sa musela do toho nejako dostať. no a ja som strašne moc na sladké. a tu bolo ale to sladké v tom dni s uhľohydrátmi.

marisssa

no ja ako pizzu nemusim:-) ale sladkeee, tomu neodolaaam...
no a pijem aj teraz vela vody cez den, aj tie dva litre urcite.

barbinka

marrisa: ale toto sa dá. vážne. a hovorím to ja. tá, čo miluje sladké, pizzu a všetky dobrotky.
ešte niečo veľa pi, veľmi veĺa. naštartuje ti to metabolizmus.

marisssa

ved zaciatky byvaju vo vsetkom tazke a ked clovek nema pevnu volu, nedokaze to..
ved a ja nemam pevnu volu vobec,ale hadam sa nejako zapriem:-)

barbinka

marissa: jasné, že áno. daj si buď dva dni bielkovinové, jeden škrobový, alebo naopak a jeden ovocný. čiže buď B,Š,B,O, alebo Š,B,Š,O. a sem tam si choď zašportovať. no a ty ale nepotrebuješ chudnúť, tak keď budeš mať hlad, tak si niečo kľudne daj. napr. jogurt na olovrant, aj ja som si minule dala. to bol príklad. ešte ti poviem, že začiatok je najhorší, ale za týždeň si zvykneš.

marisssa

barbinka--jasne, viem, moje BMI je normalne, ale mam to akosi zle na tele rozlozene:-) a aj sa necitim najlepsie, lebo som nieco pribrala..
no takze to mam robit bez toho uhlohydr.dna?bude to mat ucinok?

barbinka

marissa: tak keď nemôžeš uhľohydráty, tak ich vynechávaj, vôbec si ich nedávaj. tak či tak schudneš. a inak teraz jak si mi povedala svoju výšku, tak si myslím, že ti nie je treba.

marisssa

barbinka--a ako si sa k tomuto dostala?a hlavne odhodlala?prislo to tak zrazu, ci si o tom uz davno rozmyslala a pripravovala sa?
mne by stacilo tych 55, neviem, ako by som vyzerala, keby som mala menej.pri mojej vyske(174):-))
no tak skusim, sice neviem, ako to pojde, hlavne ten uhlohydratovy den kvoli tej bezlepkovej, ale skusim..

barbinka

marissa: tak môžeš, ale zasa si nemysli, že keď máš váhu 63 kg, že budeš mať 43. tebe stačí tak ako mne tých 55 kg. ja som nikdy inak nedietovala až teraz. toto je moja prvá diéta a mala som niekedy vávaly hladu. ale buď som to zapila vodou, alebo si dala trocha horkej čokolády, alebo paradajku, alebo jablko. a aj tak som schudla.