zbytocne trapenie

Príspevok v téme: zbytocne trapenie
sssssssss

mam anorexiu konbinovu s bulimou..raz anorekticke fazy,raz bulimicke,som v tom asi rok,nakolko som to prestala zvladat vyhladala som pomoc...zatial sa s odbornikom stretavam kratko,preto si myslim ze ani vysledok nebude este taky,ale proste,snaziim sa..
snazim sa jest normalne,jes,nezvracat..
no ale ja mam problem taky,ze ja sa prinutim ziest napriklad obed..ale ponom mam aj dnes som mala nenormalne vycitky a od 13.00 doteraz myslim nato kolko zbytocnych kalorii..nevyzvracala som to nakolko ma kontroluje aj rodina po kazdom jedle ma kontroluju kde pojdem a tak,takze nezvracam,ale to myslenie,ze zbytocne kalorie a tak neviem pustit z mysle,boze co stym?:( naco mam mysliet???naco sa mam sustredit?co mam robit?nic ma nebavi:(

pusate

to sa nedá určiť ked si nenapísala kolko gramov toho chleba,syra,šunky a redkvičiek si zjedla anabelaaaaaaaaa,chapeš,nestačí napísať že kúsok,alebo plátok...

anabelaaaaaaaaaaaaaaaa

pusate kolko kalorii som do seba dostala ked som do seba musela napchat kusok celozrneho chleba s platkom sunky,platkom syra a 4 kolieska redkvicky?kolko to ma kalorii????

Palinnna

zaklad je - nepocitat si vsetko na kJ a na kalorie...ved aj Einstein by sa z toho zblaznil...nema to cenu...nema cenu...lebo potom budete chciet byt zdrave ...raz urcite ano...a zistite, ze mate dodrbany cely organizmus...chcete zit normalne...uz nechcete pocitat kalorie...a nemozete tak celkom

pusate

takže:môj jedálniček:raňajky - nízkotučný jogut=61kcal+10g cornflaksov=39kcal,spolu:100kcal,čaj
desiata:15-gramový ryžový chlebíček=70kcal,minerálka
obed:100g vareného špenátu=24kcal+pol vajca=40kcal+1-40gramový varený zemiak=30kcal,spolu=94kcal
olovrant:capuchino=50kcal+1bebesušienka=52kcal
spolu=102kcal
večera:čerstvé ovocie do 80kcal-banán/2jablká,pomaranče...atd.čaj
čaje si sladím sacharínom-má 0kcal/100g