zbytocne trapenie

Príspevok v téme: zbytocne trapenie
sssssssss

mam anorexiu konbinovu s bulimou..raz anorekticke fazy,raz bulimicke,som v tom asi rok,nakolko som to prestala zvladat vyhladala som pomoc...zatial sa s odbornikom stretavam kratko,preto si myslim ze ani vysledok nebude este taky,ale proste,snaziim sa..
snazim sa jest normalne,jes,nezvracat..
no ale ja mam problem taky,ze ja sa prinutim ziest napriklad obed..ale ponom mam aj dnes som mala nenormalne vycitky a od 13.00 doteraz myslim nato kolko zbytocnych kalorii..nevyzvracala som to nakolko ma kontroluje aj rodina po kazdom jedle ma kontroluju kde pojdem a tak,takze nezvracam,ale to myslenie,ze zbytocne kalorie a tak neviem pustit z mysle,boze co stym?:( naco mam mysliet???naco sa mam sustredit?co mam robit?nic ma nebavi:(

poliewoocka

Podla mna je BMI ABSOLUTNE NEOBJEKTIVNE.Ja mam 177/54 a citim sa vyborne,menzes mam ako svajciarske hodinky,kosti mi netrcia,doktorka mi pri prehliadke nepovedala nic,jem 5x denne,sportujem a chora som nebola hadam 100 rokov...klop klop...

evcca

pusate, nemozes sa porovnavat, uz to je priznak- jeden z mnohych, ze mas problem so stravovanim. ale teba nepresvedci nic. ja mam ppp uz desat rokov a presla som toho dost z kazdeho polu choroby, uz nikdy to nechcem spat, posledne dva rociky sa mi celkom dari a poviem ti je to makacka.

pusate

necítim sa byť chorá, iba mám podváhu ako spústa iných zdravých dievčat aj bill z tokyo hotela má ešta nižšie BMI akoja a nikto si nemyslí že je chorý...ved podváha neni choroba.

pusate

ale ja sa cítim v pohode a viac mať nechcem,len keby to aj ostatní pochopili a dali mi pokoj! ja som rada,že mám podváhu a som tak spokojná...

vilaamalka

pusate, neda mi nenapisat, pretoze som si spomenula, ako som minule citala tvoje prispevky ako si sa tu hadala s Romankou tusim .. a neviem este s kym ... ze ako si uplne v pohode...a ze tvoja vaha je uplne normalna, ze to nie je malo... a tak podobne... teraz sama pises, ze vies ze mas podvahu a ked prijimas len 500 kcal na den .. asi si neuvedomujes, ze tvoj organizmus trpi...