zbytocne trapenie

Príspevok v téme: zbytocne trapenie
sssssssss

mam anorexiu konbinovu s bulimou..raz anorekticke fazy,raz bulimicke,som v tom asi rok,nakolko som to prestala zvladat vyhladala som pomoc...zatial sa s odbornikom stretavam kratko,preto si myslim ze ani vysledok nebude este taky,ale proste,snaziim sa..
snazim sa jest normalne,jes,nezvracat..
no ale ja mam problem taky,ze ja sa prinutim ziest napriklad obed..ale ponom mam aj dnes som mala nenormalne vycitky a od 13.00 doteraz myslim nato kolko zbytocnych kalorii..nevyzvracala som to nakolko ma kontroluje aj rodina po kazdom jedle ma kontroluju kde pojdem a tak,takze nezvracam,ale to myslenie,ze zbytocne kalorie a tak neviem pustit z mysle,boze co stym?:( naco mam mysliet???naco sa mam sustredit?co mam robit?nic ma nebavi:(

pusate

ja si našťastie držím hmotnosť bez hladoviek 500kcal/deň,som spokojná hoci občas costanem bulimický záchvat váha mi neide hore,ale všetci ma otravujú aby som pribrala furt mi kadečo strkajú,vyhrážajú sa psychiatrami a vážia ma ale ja si dávam pod oblečko 2kg závažie a vypijem liter vody a tak mám tých 38kg ináč mám 36kg na 151cm a oni chcú aby som mala 43-45kg no nech zabudnú...ved bzch bola jak prasa fuuj,hoci pred anou som mala 45 bleee, nerada na to spomínam.

sssssssss

pusate ja si myslim to iste:( mam 162 vahu som mala 48 teraz neviem,nemam sa ako vazit,mama mi skryla vaaahu..ale zajtra ma odvazia u psychiatra,bojim sa ze som pribrala..ak ano,,,,,zas budem musiet drzat hladovku,aj ked to necem:((ale ani vahu nad 50 nechcem

pusate

a kolko vážiš a meráš,bojíš sa priberania? ja sa toho nemôžem zbaviť lebo sa bojím priberania...nechcem mať ani o pol kila viac aj ked viem že mám podváhu,mne sa to tak páči ja nechcem normálnu váhu lebo by som to už nebola ja ale taká buchta!

sssssssss

pretoze umna je to tak,ze bud nejem vobec,alebo jem v kuse,aj kazdu pol hodinu a kadeco a vyzvraciam to potom..a tak sa to tocci cely den..alebo mam fazy,ze nic nejem cely den a vecer sa prejem...proste mam problem,viemm to,nesom v normale,preto chcem vediet ako ventilovat myslienky:(lebo mi z toho sibe az tak,ze niekedy sa z toho pocitu ventilujem tak,ze sa porezem...

marisssa

ako je mozne kombinovat anorexiu s bulimiou?
tak mam asi zle info:anorexia-ked vooobec nejes,nechces a bulimia-prejes sa a zvracias sa..
podla mna su to uplne dve odlisne veci..