Chuti vam analny styk?

Príspevok v téme: Chuti vam analny styk?
xixi

Ahojte zenusky? Uz len slovo analny styk mi pride nechut na sex ktory inak s mojim patnerom milujem. Vrta vsak do mna,ze by rad aj do druhej chcel vojst. No len co do mna vojde len na spicku,cela sa stiahnem a jednoducho mi to je neprijemne. Ako to vnimate a pocitujete vy.Sposobuje vam to rozkos?Nemate pripadne obavy alebo vy co praktizujete nevytiahne ho z vas spinavy?

vera

Ninninka je to niečo neopísateľné, je to ako výbuch pocitov... proste neda sa to opísať slovami, musis to zazit. a pri analy sa dosiahne taký orgazmus až strach...

elena1

Ahoj xixi, no skveleeee, dnes sa tu dozvedam same dobreee spravy ;-)
Perfektne ,som rada ze si to vyskusala.
A teda ze sa ti to pacilo...a presne co pises o tom ze po analy si si akoby s priatelom blizsia,tak tak to prezivame aj my...vzdy `po tom`sa zvalime na postel, odfukavame, drzime sa a tulime jeden druhemu... je to ine a presne ako Vera pise, anal je pevnejsi sval ako posva, cize pre muza to je vzrusujucejsie-stiahnutejsie.
A aj pre zenu ked sa do toho dostane.
Tak ako pises na zaciatku ked do mna vojde to trochu akoby rezalo, ale akonahle je hlbsie uz to necitit...
Co sa tyka technik, tiez sme zacinali zo zadu, casom sme skusili rozne polohy, ako klasicka ja lezim na chrbte on hore, z boku, a dokonca prvy krat si ma prehodil predvcerom ze som na nom sedela a on lezal na chrbte. Bolo to velmi intenzivne, kedze cely zalud vosiel hlboko do analu...
tak zatial papa kocky, pekny vecer

vera

no čaves xixi. no tak ked sme sa raz s priatelom tak otvorene rozpravali o sexe, tak som povedala, že chlapa môzem hocijako lubit ale anal nespravim. este som sa mu zaprisahala ze v zivote ani len neskusim anal. no ked si na to spomenieme dnes smejeme sa ako kone... no odvtedy ked to bol prvý pohlavný styk tak anal bol o 3 mesiace neskôr. a bolo to asi tak, ze ja som mala trochu dost vypite a mala som chut sa milovat. lenze môj priatel sa ma spytal, ci spravim prenho vsetko. a ja som hned povedala ze ano, ze môze si so mnou robit co chce v ten vecer. a ked sa zacal obsmietat okolo zadočku, hned som vytriezvela. no ukecal ma. musim priznat ze to az tak nebolelo, aspon ako si pamatam.no druhy a treti raz to bolo bolesti aj slzy vyhrkli lenze to priatel vedel ze ma zaradit spiatocku:) mozno ma to bolelo aj prvý raz ale alkohol robi svoje. a nieze si budes teraz o mne mysliet, ze som nejaky alkoholik. taká situacia sa mi stala iba prvý krat... ale som jej vdacna do dnes. mimochodom, teraz ked písem tieto riadky je uz hlboka noc. nemohla som ti odpisat tak skoro, lebo vcera mi odisli rodicia, tak vyuzivam prazdny byt ako sa len da... papa vera

xixi

vera.. ja som tiez rada, ze sa to udialo prave v ten vecer. Nie,ze by som sa na to pripravovala to nie ale bola som zrovna taka uvolnena a ked to uz mam tak napisat laicky "roztecena" az na analiku,ze ked mi ho najskor vyskusal prstikom som sa prvy krat nestiahla od pocitu. Prosim nie :o}} Ja som bola velmi stastna, velmi som mu to chcela dopriat abby bol aj na mna tymto smerom pysny a aky bol stastny on, nadhera. To sa neda opisat. Vzdy zaspavame spolu prituleny ale teraz sem boli prituleny a takymi velmkymi emociami, ze to sa neda opisat, iba zazit. Ozaj nadhera. Prajm kazdemu.Prave to ma vyhody ked mame svoje dni a, ze tu sa otehotniet neda. Neviem zo zaciatku budem este mozno opatrnesjia ale urcite mu to v mesiaci par krat doprajem.Po akej dlhej dobe s partnerom ste vyskusali analik. Poprosil ta on on alebo ty si chcela? Si zlata dakujem za riadky :o}

vera

Ahoj Kiss tak o tom som sa s priatelom rozpravala. presne mi opisal ake to je ide do analu. povedal ze vtedy je to pre nich tak isto citlive ako u zien. ide o ten pocit, ze anál ako otvor je omnoho uzsi ako posva. uz chapes? proste oni to tiez poriadne citia. a mozem povedat ze moj priatelovi tiez raz nebolo jedno v ktorej dierke je. aj jemu pri anali obcas vyhrkli slzy. takze nie je to jedno ktora dierka... pa

vera

No ahoj... ani nevies akú radosť si mi urobila... normálne som na teba pyšná a to nevravím o tvojom priateľovi aký stastny musel byt on. Vsak mam pravdu. tak ta citlivost ta casom prejde. napr. ja s priatelom sme najprv pouzivali lubrikacny gel, lenze kym sa otvoril a pouzil tak potom sa nikdy do mna nedostal. a teraz robime anal tak 1-2 razy za týždeň. a s priatelom sa milujeme tak 5krat do týždňa, ale zálezi to od miesta kde sme. anal má svoju výhodu hlavne počas nasich zenskych dni:) inac zo zaciatku sme praktizovali anal tak 2 krát za mesiac kym som si zvykla. tak ti drzim palceky v pokracovani. a napis ak by si este nieco potrebovala poradit. ok? určite vok. však? papa

kiss

vera pises ze: viem, aký je to skvelý pocit pre ženu a ešte skvelejší pocit pre tvojho partnera.
pre partnera by to malo byt asi jedno,do ktorej dierky.ja som myslela,ze je to ine iby pre zenu,nie pre neho.ze to muzi chcu len preto,lebo je to ine.ale ich pocit???

serval01

Nahodou,si myslim ze analny sex rozhodne stoji za vyskusanie...Ja mam 18 rokov,a moja priatelka je len o nieco starsia...So sexom som zacal v 14 tich,a uz ma to zacinalo nejako nieze nudit,ale chcelo to nieco nove...I ked vela znamych rozprava,ze prve razy to zenu boli,a dalsie pripomienky...Ja neviem ako oni,ale my nepouzivame ani lubrikacny,a priatelku a ani mna to neboli...Aspon viem,ze niekedy,ak sa dostanem do 3ky,nebudem sa nudit :-DDD ...Ale pocul som nejake reci,ze zena pred tym musi ist nejako 2x na velku,a zakazdym este sprcha,a ze su na to,vraj sa to vola "analna sprcha"........Sice bych ten "parostroj" rad nekdy videl,ale nechyba nam to...A xixi,je iste ze to s tou spinavostou je individualne,ale staci ist na zachod,a potom si dat sprchu...Zatial som nikdy nebol "spinavy"...Ak by sa niekto chcel o tom porozpravat,resp. popisat,skusenosti,nazory,apod.,najdete ma na www.pokec.sk -nick-Serval01 alebo na ICQ 332-477-852 a Skype,tam som samizda tiez Serval01........

serval01

Nahodou,si myslim ze analny sex rozhodne stoji za vyskusanie...Ja mam 18 rokov,a moja priatelka je len o nieco starsia...So sexom som zacal v 14 tich,a uz ma to zacinalo nejako nieze nudit,ale chcelo to nieco nove...I ked vela znamych rozprava,ze prve razy to zenu boli,a dalsie pripomienky...Ja neviem ako oni,ale my nepouzivame ani lubrikacny,a priatelku a ani mna to neboli...Aspon viem,ze niekedy,ak sa dostanem do 3ky,nebudem sa nudit :-DDD ...Ale pocul som nejake reci,ze zena pred tym musi ist nejako 2x na velku,a zakazdym este sprcha,a ze su na to,vraj sa to vola "analna sprcha"........Sice bych ten "parostroj" rad nekdy videl,ale nechyba nam to...A xixi,je iste ze to s tou spinavostou je individualne,ale staci ist na zachod,a potom si dat sprchu...Zatial som nikdy nebol "spinavy"...Ak by sa niekto chcel o tom porozpravat,resp. popisat,skusenosti,nazory,apod.,najdete ma na www.pokec.sk -nick-Serval01 alebo na ICQ 332-477-852 a Skype,tam som samizda tiez Serval01........