Chuti vam analny styk?

Príspevok v téme: Chuti vam analny styk?
xixi

Ahojte zenusky? Uz len slovo analny styk mi pride nechut na sex ktory inak s mojim patnerom milujem. Vrta vsak do mna,ze by rad aj do druhej chcel vojst. No len co do mna vojde len na spicku,cela sa stiahnem a jednoducho mi to je neprijemne. Ako to vnimate a pocitujete vy.Sposobuje vam to rozkos?Nemate pripadne obavy alebo vy co praktizujete nevytiahne ho z vas spinavy?

xixi

Vera.. si zlata :o}} to musi byt spontanne nieze sa vyberiete spolu do obchodu zamerne a rovno do satne keksovat. Moje zlato si zrovna slo vyskusat kratasky na leto a samozrejme ma videli ludia, ze idem s nim dnu.Lebo to boli satne toho typu,ze su tri a tri kabinky oproti sebe a maju len zaves,ale nepriehladny ktory si musis al pridrzat ak by nahodou chcel niekto nakuknut ci nieje nahodou volna.Bola to sranda.A keby tak nech si ludia myslia,ze ho idem zhodnotit ako mu svedcia.Nikto nic nemal.I ked smse po par minutach odtial vysli,chichi chacha mohi si dovtipit ale co uz.Avsak boli sme tichucky.:o} Polohu odzadu mam t iez velmi rada,tu praktizujeme ma rad ked ho taham zo zadu za vajka.Celkovo milujem jeho vajka a aj sa im vzdy osobitne venujem pri oraliku.Ten praktizujete?Paci sa mu to?Tie zvlastne zvuky si myslela asi ked sa do teba dostane vzducha znie to ako by ti z analika unikal vsak?Viem, zo zaciatku ked som to nepoznala som bola akoby zahanbena ale tomu sa proste neda zabranit :o}Zboznujem aj polohu na nom,ked sucasne dorazame,nadherny pocit.Kedy radsej preferujes keksik rano ci vecer?Ja mam radsej vecer neviem preco ale viac mi chuti,on zase rano.Ale tak to bolo aj s predchadzajucim priatelom.A vy ako?Veru skolicka,uf este zajtra ale musim teraz k tomu poctivo sadnut lebo to tak flakam.Ale bud. tyzden prazdniny,tak sa budem hadam viac ucit ked bude viac kludu.papa

vera

ahoj xixi, ak ti mam pravdu povedat tak ja a môj priatel mame iba take miesta kde nas môzu chytit. kedze ja byvam u rodicoch a on tiez tak to skoro nikdy nie je v byte. ja som to spominala niekde minule v tejto teme, ze som si uzila víkend.aj to len preto lebo rodicia odisli na vikend do kosic. inac nase hniezdocko je v paneláku medzi poschodiami a v spolocenskej miestnosti kde sú schôdze paneláku. a to ti poviem je to adrenalin. ty pocuj a da sa to v skusobnej kabinke? ja si to nejak neviem predstavit. vies, vsak to musia ludia vidiet ze tam ideme. a to tam nemôze byt ani tak dlho. no neviem ale mozno ho na to ukecam... co i mam poradit ja? moja oblubena poloha je ked je byt volny tato: ja som štvornozky ako macka, lenze hlavu mam v pohode na vankusiku a priatel ide do mna odzadu ale nie anal. no a ked to robite tak pomalicky, ze stale ide dnu a von a pomaly, tak zacnes vydavat take "divne" zvuky... ja som sa prvy raz zlakla lebo sa to podobalo na isty iny zvuk, lenze este viem co robim. no ale nakoniec mi priatel povedal ze to tak pomaly robil zamerne lebo vedel co to potom robi a on to miluje... no a uz to milujem aj ja. je to zaujimave ale ako som uz v inych temam citala, muzi to zboznuju. tak asi toto a ak ma nieco napadne tak ti napisem. ozaj teraz som si spomenula. nech sa postojacky opre o stenu a ty sa postav tiez k nemu, tak aby ste si videli pekne do oci. trochu sa rozkroc a on nech ti ho tam len tak pomedzi pysky zasunie. potom daj nohy spolu a nech zacne do teba len takto zasuvat. minule som to robila s priatelom a neuveris ale dostal sa aj do mna. bolo to uzasne. tak zatial papa tiez sa idem ucit do skolicky...

xixi

vera..ako by mi to mohlo vadit,100 ludi,100chuti,100 nazorov a takto si aspon vymenime par nazorov,rad do zivota a kpec inych veci.No nie.Uz som mala rozpisany jeden mail ale bola som vyrusena tak som to zrusila a utekala od compu.Som naopak rada,ze komunikujesAj mne sa s tebou dobre zhovara.Uha a skusali ste keksik na roznych miestach,mas nejake take nezvycajne?Ak nie, vyskusajte aj kde je sanca kde vas kazdu chvilu moze niekto odhalit,je to sradna.Pripadne sa urob priatelovy vyzyvavou do postele, vyzyvave praidelko,nejake dobre botky sa k tomu hodiace.Pripadne nejake vysoke cizmy na opatku,proste nieco sexi.Alebo ako sa vo filmoch hraju na doktorou,pacicetou ci sestricky,vymysli nieco podobne.Kto je vo vasom vztahu akcnejsi,myslim tym kto ho vacsinou prvy vyvola.U nas musim povedat pravdu je to priatel,neviem preco.Velmi ma pritahuje je pre mna doslova nenahraditelny ale teda je to vzdy on.Vraj som ho tento vikend prekvapila a bol strasne rad ked som bola konecne akcna ja,takze sa budem snazit byt takato vzdy.Nechcem aby som sa mu zunovala, tak budem akcna. Ake mate nezvycajne miesta.My:plavaren ale nie dokonca,hygiena je hygiena!,pak sauna,skusobna kabynka v obchode,priroda asi ako kazdy a ...Inspiruj ma ty niecim.Musim sa ist este ucit,dobru nocku

vera

ahoj xixi, no dufam ze ti nevadi ze mam iba 19. s tebou sa mi fest dobre píse... ani mna to netahá ked som s inými vonka... inac ja a priatel sme spolu rok a dva mesiace. a v poslednej dobe si myslim ze uz nemam v nasom milostnom zivote co nove... tak ta prosim porad mi nieco. nejakú novu polohu alebo nieco co si myslis ze teba nikdy neprestane bavit. dakujem ti uz vopred rada by som priatelovi pripravila nejaké prekvapko. vsak ty chápes ako to myslim..... papa

xixi

Neviem preco som si myslela, ze mas viac :o}} Ako dlho ste uz spolu. My dva roky a ja som nevidela mojho opiteho a ani on mna. Popravde mne stacia 2 pohariky vina a citim ako mi to udrelo do hlavy. Ale vtedy mam chut vystrajat veci v keksiku to ano. Ale len s mojim priatelom. Netaha ma to podvadzat ked som vonku s kamaratkami. No bola by som zvedava ako je na tom moj priatel kedze nejake nepije ale ked sa prave naopak niekedy opije ako sa sprava v spolocnosti ked su s chcalanmi a diske. Vo vztahu si verime a samozrejme z casu na cas chodi aj s chalanmi von. Ale vacsinou teda stale sme spolu :o}}

vera

Ahoj alia tak u nas je to takto. ja mam 19 a môj priatel ma 28. ja ked mam vypite som schopná v sexe spravit asi vsetko ako si si cítala. a môj priatel ked ma vypite tak je v pohode. tiez taký blazonko ako ja :) no tak ja dostanem chut si poriadne vypit, tak to je na jesen lebo ma chytajú depky, ale stací len raz a poriadne. a potom na narodky moje... takze u mna stavi opilosti sú len 2 krat do roka. a myslim si ze to nie je take hrozne. a inac môj priatel vie vzdy kedy dost, a prisah mi ze ak by bol niekedy fest velmi opity tak si nezela aby som ho tak niekedy videla... takže úplna pohodicka... papa

***

Ahoj xixi...ja som so svojim priatelom zacala s analnym sexom asi po roku a pol, zo zaciatku som sa toho bala asi podobne ako ty, ale po case to preslo.Najhorsie je zvyknut sa ne ten pocit, ked ho tam dava a ked je uz tam, tak potom je to slast pre oboh.Raz som sa ho opytala, ci je to lepsie ako normalny sex a povedal, ze sa to neda porovnat,ale pri analnom sexe je to vraj intenzivnejsie, kedze ta dierka je uzsia.Co sa hygieny tyka myslim, ze sa nemusis bat, my sme sa tym nikdy nejako zvlast nezatazovali.

alia

vera.. to je v poriadku ja som rada,ze pisete a vymiename si pismenka.Ja pre i stotu tiez odpisujem az teraz lebo sompo tyzdni bola s priatelom ako vzdy cely vikend a to je vzdy tak rusno, ze nieje kedy si sadnut ku compiku.Ale opat tu mam tyzden a csu po veceroch kazdy den.Takze rodicou prec a uzivas bytik:o} Neboj nemyslim si, ze si alkoholik,clovek sa z casu na cas aj takto odreaguje i ked ja som sa tak neodreagovala ani nepamatam.Mozem to pocitat asi na roky a to mam 23 ;o} ale tesim sa na lyzovacku ktora mi k tej nalade extra nalade asi dopomoze. ALe tiez niesom alkoholik ale rada by som sa zabavila aj s nejakym duskom vinka.Aj s mojm priatelom.Je aj v tvojom pripade, ze s alkoholom ti rastie chut na sex?Teda velkym mnozstvom akurat tak chut na spanok :o}} Priatelovi prave opat, jeho berie na spanok.Ake mate vy skusenosti. Aj ty mila Elena 1, pripis nieco dakujem aj za tvoje riadky.

bubulina

ahojte,ja mam taky mensi problem.S partnerom s ktorym sme uz par rokov sme to skusali no jedine vo vani nam to islo.Inak to nejde.Neviem preco,aj ked mame kondom nejako to nechce ist do vnutra.Poradte mi,ja som dost vlhka a nemam z toho strach no aj tak to nejde.Pomozte co a ako robit.Dakujem vam za prispevky kazdu radu si cennim