Chuti vam analny styk?

Príspevok v téme: Chuti vam analny styk?
xixi

Ahojte zenusky? Uz len slovo analny styk mi pride nechut na sex ktory inak s mojim patnerom milujem. Vrta vsak do mna,ze by rad aj do druhej chcel vojst. No len co do mna vojde len na spicku,cela sa stiahnem a jednoducho mi to je neprijemne. Ako to vnimate a pocitujete vy.Sposobuje vam to rozkos?Nemate pripadne obavy alebo vy co praktizujete nevytiahne ho z vas spinavy?

choro

jankaaaaaaa
je to jednotlivé,ale podla mna netreba robiť klistír...treba ísť pred tým na wcko a ospršiť sa to je všetko!neboj neostáva nič na penise!
potom napíš,aké to bolo:o))
držkám palčeky!

jankaaaaaaa

ja by som ten anal tiez chcela vyskusat, ale zaujimalo by ma ci si zeny predtym robia klistir..? lebo mi to pride divne sexovat do analu, ci potom nieco z toho analu neostava na penise?

choro

ahojte:-)tak analik je úplne neopísatelne dobručký!odporúčam vyskúšať všetkým!treba byť nežnučký,nežné dotyky,bozky,lízanie:o))čiže nežná predohra...najlepšia je na to potom poloha 69!!!partner líže šušku,dráždi jazýčkom klitoris a zároven aj prstuje:-)))druhou rukou hladká partnerkine telíčko a prsíčka...ked už je moc vzrušená dá si na ruku lubrikačný gélik a pomaličky začne vsúvať prstík do análiku!samozrejme,že sa pritom stále venuje aj šuške!partnerka by vtedy už mala byť najviac uvolnená a užívať si prstovanie oboch dierok:o))))
ked už ste ale skúsenejší tak vtedy ženy pociťujú ako keby dvojitý orgazmus!takže ked sa hráte do análiku a prstujete zároven aj šušku a klitoris vtedy prídu tie pocity!to preto,lebo tie dierky sú úplne vedla seba a ked vsúvate pipíka do análiku,tak ho cítite aj v šuške!
príjemnú sexovačku vám prajem:o))))

janekMY33

nesmies to vidiet nieco zle ale nieco nove vzrusujuce a treba dobre namastit a potom sama si ho tam musis dat nie on

wewusa

Ema132 - ja som to s frajerom skusala a jeho to dost vzrusuje, ale treba pouzit nejaky gel, aby to nebolelo ani jeho...

wendulla

Mne sa to nepaci, nevzrusuje ma a ani by som to nepraktizovala. Urcite ale treba dodorziavat hygienu a nie sex typu z jednej diery do druhej a za tym jazyckova, to mi pride dost nechutne.

mirka 23

Adam, to lizanie si neviem predstaviť :) To ste iný párik...ty ju ližeš, keď ma kramy a ona teba na oplatku... Človek vam môže len zavidieť :)
Inak aj mne sa anal pači, ale musim mať na to chuť. Je to užasné, podľa mňa ovela lepšie ako klasika.

alzbee

Ema132: myslim, ze najlepsie spravis, ked sa priatela vopred spytas, ze aky ma nazor na taketo praktiky, lebo mnoho chalanov sa toho strani...ja som to raz chcela spravit, s priatelom sme boli trosku pripiti a pri predohre mu vravim, ze strcim ti prst do ritky a on, ze dobre:))...no este som ani riadne nezacala a uz pistal, ze to stekli :D :D

AdamKrt

jvisdfjfkd:

v ten den som mal sprchu rano, sprchu po obede a o par hodin, tesne pred milovanim este jednu spolocnu sprchu.

Dokolnale cisty a vyvonany sprchovym gelom...