Chuti vam analny styk?

Príspevok v téme: Chuti vam analny styk?
xixi

Ahojte zenusky? Uz len slovo analny styk mi pride nechut na sex ktory inak s mojim patnerom milujem. Vrta vsak do mna,ze by rad aj do druhej chcel vojst. No len co do mna vojde len na spicku,cela sa stiahnem a jednoducho mi to je neprijemne. Ako to vnimate a pocitujete vy.Sposobuje vam to rozkos?Nemate pripadne obavy alebo vy co praktizujete nevytiahne ho z vas spinavy?

bi-ti

Ahojte, ja mám pri análnom sexe často silnejší orgazmus lebo si zároveň ja alebo mi partner dráždi klitoris.

Čo sa týka hygieny tak ako napísala leaaa, používam hadicu od sprchy. Mám aj špeciálne prípravky na výplach ale nikdy sa mi s nimi nechce babrať. Potom je anál taký čistý že ti doň môže partner ísť bez obáv aj jazykom medzi prstami.

nufinka

ja analny sex tiez milujem a co sa tyka toho vyprazdnovania tak ak ides na toaletu tak sa vyprazdnis a potom ides do sprchy a ak chces predist tomu aby bol penis spinavy tak sa jednoducho musis dobre umyt a strcis si prst do zadku poriadne vymyjes...nic tazke a potom je to parada..

joozin

ahojte som homosexual a raz som skusal si robit analnu rozkos odvtedy nie, neviem ako na to vyprazdnil som sa osrpchvoal urobil klistir a isiel som na to setko bolo ok sice som mal pocit ze mi treba na velku pri drazdeni ale potom na moje pocudovanie odrazu trebalo ist na Wc a isiel som na velku ako je to mozne? sak som vyprazdneny bol

leaaa

Ilgide, skus ist do sprchy a urob si vyplach creva...odkrut sprchovaciu hlavicu a vsun si hadicu do konecnika, nechaj napustit vodou, masiruj si brucho, udrz vodu v sebe a potom sa vyprazdni....;)

no jaaaaaaaa

no ja anal tiez moc nemusim aj ked moj priatel po tom bazi ze je to jeho sen no respektuje to ze mna to vobec nevzrusuje a robime to co mame radi obaja a preto ho tak velmi lubim

ritopich

no ja si myslim ze je to fajn. avzdy sa mi paci ked sa jej mozem do zadku vystriekat. a kocke sa to tiez paci. inak ked ju jebem od zadu do muslicky a este jej strcim prst do zadku tak je uplne mimo a prosi ma aby som neprestaval:)