Ako ho presvedcit aby mi to povedal ?

Príspevok v téme: Ako ho presvedcit aby mi to povedal ?
laura :(

S priatelom sme spolu uz viac nez rok.Doteraz mal s rodicmi uplne skvely vztah,neraz som mu ho zavidela lebo moji rodicia na mna stale striehnu ako na dieta hoci budem mat 21.
Problem je ze priatel sa zrazu z nicoho nic hrozne pohadal s otcom a vysledok je ze sa musi odstahovat.
Najhorsie je ze mi nechce ani za nic povedat o co ide,stale len hovori ze to je jeho vec ,jeho osobny problem.no ja si myslim ze vo vztahu nemaju byt nijake tajnosti a uz duplom nie takehoto rozmeru.velmi mu chcem pomoct no na to potrebujem aby sa mi zdoveril.
nechapem to,doteraz sme si vsetko hovorili,nikdy som ho nijak nesklamala tak preco mi nedoveruje??
najviac sa bojim ze sa nam kvoli tomu rozpadne vztah,lebo laska zalozena na nedovere a tajnostiach nemoze vydrzat.
velmi ho milujem ale viem ze ak mi to nepovie dlho to takto nevydrzim.nechcem o neho prist,prosim vas poradte mi ako ho presvedcit ze nemoze mat jeden zivot pre seba a druhy pre mna a ostatnych,ze ja k nemu patrim a preto jeho problemy su aj mojimi problemami :((((

kamos

Podla urovne tvojich prispevkov Laura neni moc o co stat. Podla mna na teba kasle a ty si len namyslas, ze ta dolezita vo vztahu si ty.

laura :((

dd ved presne ani mne to neslo do hlavy ako velmi si odporuje ale vcera som pochopila ze chlapi su velmi divni,maju to v sebe a my ich nepochopime...
rozhodla som sa dat mu cas na to aby si to usporiadal v hlave vsetko a premyslel,takze teraz komunikujem s priatelom len ked on chce a dohodli sme sa ze po 20.tom sa spolu porozpravame.
ak ma naozaj miluje ako vzdy predtym hovorieval a ak myslel uprimne, ze by uz o mna nemohol prist,tak sa zobudi...
ale momentalne mu nijak inak nemozem pomoct.

anonymus

Laura tak ti poviem,ja mam tiez podobny problem,len s tym,ze moj priatel ma decko so svojou byvalou a teraz sa to riesi,on sa tiez o tom so mnou nechcel vobec rozpravat,povedal,ze je to jeho problem,ani sa o tom so mnou nerozprava,dnes sa malo rozhodnut vsetko ohladom decka,uz dva tyzdne sme sa nevideli a 3 dni mi nevolal..to su chlapi,netlac na neho,on sa rozhovori sam ked bude na to pripraveny

dd

Laura, ak mozem, napisem Ti svoj postreh..ak si v prispevku zo vcera napisala jeho slova, tak podla mna si ten chlapec dost odporuje..na jednej strane pise, ze Ta potrebuje, sa o Teba fyzicky opriet a vyrozpravat sa, na druhej strane, dlhoocakavane stretnutie zrusi..nejak mi to nedava zmysel, ale len Vy viete dovody..mozno su vazne a naozaj sa nemozete stretnut..ale predsa ked niekoho po svojom boku potrebujem, fyzicky, tak sa si cas najdem..taktiez neviem, ci si sa zaoberala tou myslienkou, ale ak teraz Ste od seba 250km a jemu to vadi a nema silu s tou vzdialenostou bojovat, ako to bude ked budes chodit do skoly?ked Ta prijmu na farmaciu?toto si clovek podla mna "musi" nejako ujasnit..a ak to doslo aj Tvojmu priatelovi, ze ta vzdialenost tu bude po najblizsie roky a tym padom sa o Teba nebude moct fyzicky opriet, tak je mi to naozaj luto, ale asi budem suhlasit s tymi, co pisu, ze uz sa s Tebou rozisiel, len bud nevie, alebo nechce Ti to este povedat..ako pisu ostatni, Ty sama musis najlepsie vediet co a ako, ale ak aj ostanete spolu a bude medzi Vami tato vzdialenost, rataj s tym, ze to bude velmi tazke..ja som bola v anglicku len 2,5mesiaca od svojho vtedy priatela, dnes uz manzela..ale bolo to neskutocne cakanie od prveho dna na vytuzeny navrat..kedze moj prispevok zrejme vyznie dost pesimisticky, tak budem dufat, ze som sa mylila a nakoniec sa da vsetko doporiadku a budete stastni!

frontman

ty nemozes rozhodovat ze neho.

sama pises, ze vztah je o dvoch ludoch, tak sa podla toho aj spravaj.

nechaj ho, nech sa rozhodne, co dalej a jeho rozhodnutie akceptuj.

moj osobny nazor je, ze sa s tebou vlastne uz rozisiel, len nevie, ako ti to ma povedat.