ako nájsť psychologa,ktorý by mi pomohol spoznat sa

tapka

praveze tato kniha vedie ku spokojnosti vies.a ja lutujem to ze som sa podla nej riadila a bola spkojna.no nic uz si nejako poradim.nexcela som od teba radu,len si pokecat.no nic.pa pa

mimodavu

hele tapka, ja teda neviem. ako ťa môže zmeniť jedna kniha natoľko že ... si taká ako hovoríš? nie že by som ti neveril, ale tá kniha je potom hotoví mor alebo čo.
čo je zlé na tom že si nespokojná, ver tomu že práve nespokojnosť človeka ženie vpred a k hladaniu zmeny. je to skvelí hnací motor. snáď so mou suhlasíš.

a inak toto všetko čo píšeš si o sebe myslíš, alebo ti to i druhí tvrdia(že sa nezabávaš, vyzeráš čudne alebo neviem čo).

neviem presne či nepoviem kravinu, ale podľa mňa, tebe by bodla poriadna zmena, obmienať druh zábavy(teda ak ešte dáku máš), musíš sa premôcť.

ale ja vskutočnosti neviem ako by som ti poradil(možno radu odo mňa ani nečakáš), je to veľmi nzvyčajné ako ti je všetko jedno, nedokážem to dokonale pochopiť ako sa cítiš, či žiješ vo dvoch svetoch alebo si úplne prešla niekam do inej dimenzie,...

tapka

takze mam pocit ze som bud schizoid alebo mam depersonalizáciu....z priznakou co som si nasla.ked si pomyslim ze toto nemuselo byt keby som necitala tu knihu a nemyslela podla toho.to by som potom ale riesila ze mam depresiu a ze nemam ziadnych priatelov.a bolo by to lepsie.lebo teraz aj ked ma ma niekto rad mne je to jedno.a hram sa ze su mojimi priatelmi.vlastne aj su,ale ja som taka blba.ten minuly rok som bola taka blba.a vysla som si von aproste som sa nedokazala zabavat,som spala.chcela by som vratit cas a nikdy tu knihu nevidiet