ako nájsť psychologa,ktorý by mi pomohol spoznat sa

mimodavu

tapka, v tebe je dáka prekážka, alebo niečo ako cudzie teleso(skôr cudzia myšlienka, kt. tam šarapatí)...a teraz ti poviem jeden príbeh:
bola raz malá perlorodka, kt. bola vždy velmi neistá, ak nevedela čo ju v budúcnosti čaká. nikdy nebola ničím výnimočná, až raz, zhltla niečo čudné. nie a nie to dostať von z tela, keďže to porlorodke prekážalo, jej telo sa automaticky samo začalo brániť pred tým prdmetom. predmetsa obaloval čudný materíalom, presne takým, z kt. je tvorená jej ulita. takto to išlo dlho dlho až nakoniec z obaleného predmetu vznikla perla(takýmto procesom vzniká perla i v skutočnosti!!!).
takže to je všetko, dúfam že sa ti to páčilo :)

rasto

tak to som rad.
inak, ked ti svet pripada ako kulisy, vyuzi to, mozes si zahrat divadlo, ake len chces, ale zas s mierou, aby si niekomu neublizila, lebo je ista pravdepodobnost, ze to predsa len kulisy nie su.

rasto

ahoj tapka, to su zaujimave veci, co popisujes. to ze ti svet pripada neskutocny, ako kulisy, tak to je zvlastne, to mi nieco pripomina, co som kedysi cital. ale co to bolo, si bohuzial nepamatam.
zajdi za nejakou psychologickou, ta ti poradi.

tapka

uz som ti napisala.no sranda ze zasnes,na takom inom fore mi zas nadavaju do debilov.noa k si si precital mail tak uz vies ze uz sa nexavam vyviest z miery.no zacina to byt lepsie len v tom musim pkracovat.a ako ta to napadlo s tym kruhom?si cital nejaku psychologicku prirucku??:))

mimodavu

no to som zvedavý čo to len môže byť:
mimodavu@centrum.sk

inak ja až žasnem (i keď si uvedomujem že teba to asi robí smutnou) na tými tvojimi myšlienkami. ja som sa nikdy nestretol s takým zmýšlaním človeka. je to také úžasné čo ty prežívaš, no zároveň asi aj hrozne prázdne, ubíjajúce a ... umelé, alebo ako to pomenovať.
keď si predstavím že všetko by mne malo pripadať hrozne neskutočné a bezduché, že by ma nič nevyviedlo z mieri, asi by som zaplakal.

počkaj, je mi jedno ako chápeš moje otázky(napr. s tým uzavretým kruhom), v podstate chcem aby si písala o sebe čokoľvek čo chceš, ja sa snažím ťa len podnietiť(ha, toto je až úsmevná veta, ale vlastne pravdivá) chcem sa dozvedieť čo najviac a je len na tebe koľko svojej duše tu necháš pre iných, či svoje texty budeš čítať so spokojným pocitom, že si tu odložila kus seba, alebo si nad nimi iba povzdychneš, že opäť bližšie ku ničomu.
och dlhá myšlienka sa zo mňa vyrvala.

tapka

ale vlastne ked som sla minule v buse tak veci co som videla z okna mi pripadalai ako kulisy...ale musim ti nieco napisat sukromne

tapka

myslis to obrazne ci tak naozaj?niekedy mam pocit ze veci co vidim su len nakreslene.alebo ze moje oci su sklenena gula.......ale uz som dlho nemala taky pocit.pocuj naqpis mi tu prosim ta mail,xcela by som ti ieco napisat.