ako nájsť psychologa,ktorý by mi pomohol spoznat sa

tapka

coo?tomu som nepochopila.....ako si to myslelaa.akoze ty si nenormalna a chces to vybit hentym?no tak prosim ta hentu kravinu necitaj,lebo ta zenska je asi fakt chora apoprotom si dobre zarobila na xudakox ludox

mimodavu

ty máš fakt život ešte len pred sebou, nehodno ho zahadzovať.

ale na druhej strane, kde je napísané, ako vyzerá ideálny život? prečo by mal človek chodiť von keď ho to nebaví? len preto lebo to tak robí 99% vrstovníkov?

ja si myslím že keď tapke nevadí(teda až jej to fakt nevadí) sedieť doma, tak prečo to meniť? aj doma sa dá robiť veľa vecí, záleží už len na prioritách človeka, čo považuje za efektívne využitie času

katika88

tapka ale aj tak by si nemala sediet doma lebo raz ked prejde vela vela rokov a ty sa obzries spät ze aky zivot si mala tak zistis ze niet na co spominat a to bude velmi bolestne poznanie,treba to zastavit kym sa este da. Kolko mas rokov?

tapka

myslim ze nemam.no ale problem je aj v tom ze po roku som prestala citit melancholiu,citala som taku knihu....o pozitivnom mysleni,a uz mam pocit ze minic nevadi.proste viem ze to neni normalne aka som....chapes,ze mi uz neni luto ze stale sedim doma.som akoby v nejakom svojom svete alebo co.inak gratulujem ze sa mas ok