ako nájsť psychologa,ktorý by mi pomohol spoznat sa

katika88

Tapka takto ti poviem ja som donedavna tiez nevedela o com je zivot.Na zakladke a aj na strednej som bola vecne tercom na posmech mala som len jednu alebo dve kamaratky ale akonahle som prisla zo skoly tak som vecne sedela len doma na zadku.Kazdy jeden den bol o tom istom, rano vstat,ist do skoly potom domov zo skoly a ist spat takze o tom ze by som zazila nejaky studentsky zivot nemoze byt ani reci.Hrozne ma to trapilo, velakrat som kvoli tomu plakala lebo som sa strasne bala ze co so mnou bude ved zivot mi pretekal pomedzi prsty a ja som prakticky nezila.Tuzila som po laske, po uznani, no nic z toho som nemala napriek tomu aka som bola extremne mila dievcina a stale som kazdemu pomahala.No a moj zivot sa zmenil ked som si jedneho dna nasla priatela, toto zmenilo moj stereotypny nicim nezaujimavy zivot na hotovu rozpravku,tak snad ta povzbudi vedomie ze sa z toho da dostat len musis mat niekoho blizkeho kto ta vytrhne z tej melancholie.Skus nesediet doma,vybehni niekde von.Ozaj nemas nikoho kto by ta niekam vzal?

tapka

mam pocit ze moj zivot sa nevyvyjal tak akoby sa mal.citim sa ina ako ini ludia..moji rovesnici,ale aj ina ako ostatní..akoby bez zivota,lasky,zazitkov.uz 2 roky nemam kamaratku,nove zazitky a tak.chcem normalne zit.nemam ziadne vztahy.len tie v rodine.a tie su tiez umele a zvratene.

zizi

ja chodim ku psychlogičke a myslim ze to je elmi dobre aby sa niekto s vami porozpraval a poradil aj ked prvy krat to bolo take zvlastne že o čom sa budeme rozpravať ale je to super rozoberame všetko od psov,rodinnych domov až po šampony a aka je najlepsia avivaž samozrejme ked mam chuť kecam o svjich problemoch a ona radi vlastne je to ako keby vaša kamoška len o 45 rokov staršia.........je to fajn myslim že to pomaha