excipial deoforte alebo driclor

sisa194

no citala som uz par dotazov o nom hovoria ze ho preto stiahli z predaja lebo je skodlivy ale vela ludi si ho chvali a ja uz som zufala lebo uz 2 roky si obliekam iba cierne veci aby nebolo vidno ze sa potim a nemozem ani objat ludi ktorych mam rada...mam problem aj s niekym chodit kedze sa vyhybam obimakom

sisa194

prosím vás,ja sa tiež veľmi potím a kedže všetci hovoria aký je driclor dobrý chcela by som ho aj ja vyskúšať ale problém je v tom,že ho nemožem zohnať.Bola som už v X lekárňach,ale nikde ho nemajú.

Luulii

Deoforte je blbost podla mna. Mam odskusane, ale nepomohlo. Dakujem cloveku alebo ludom, ktori vymysleli Driclor. Nic ucinenjsie som nenasla ani neskusila. Je mojou neoddelitelnou sucastou :D

Luciaa

Ja som mala vzdy problem s potenim. Antipersp. sice zabranili proti zapachu, ale nikdy nie proti samotnemu poteniu. Kamaratka mi odporucila DRICLOR a mozem Vam napisat len tolko, ze je to fakt SUPER VEC! Skusala som aj ten deoforte , ten vsak nemal skoro ziadny efekt. Driclor pouzivam uz 3 roky, prve dva tyzdne kazdy druhy den, potom daslie dva tydzne kazde 4-5 dni a teraz my staci raz za 6 tyzdnov. No zacat s pouzivanim by som uz nechcela, lebo ma to veeelmi svrbi :-) ale teraz, ked si to dam raz za cas, tak sa to da zvladnut. Najlepsie ked je clovek velmi unaveny, aby hned zaspal :-) Pytala som sa mojho kozneho, ci to zdlhodobeho hladiska nejako \"neublizi\" , povedal mi ze v podstate ten pot sa vylucuje stale, len nie na tom mieste. /to vsak neznamena ze inde sa viacej potim - pre vysvetlenie/ ...takze VRELO ODPORUCAM, nevedela by som si to uz predstavit bez toho ...

luciannnaa

ja by som potrebovala poradit s tym ci mozem pouzivat driclor dlhodobo-cize aj niekolko rokov,pretoze mi neskutocne pomohol-nielen ze sa nepotim,ale mala som z mojho potenia aj psychicke problemy,pretoze nech som robila cokolvek tak moj pot velmi zapachal a ludia ma ohovarali

na zaciatku ma driclor stipal teraz som uz prisposobena a zvladam ho uplne v pohode
aplikujem si ho 2x do tyzdna a uplne mi zabera

pretoze som mala predtym nez som ho objavila velke problemy s potenim tak by som bola velmi smutna ak sa neda dlhodobo pouzivat

nansy

ahoj prosim vas skutocne driclor tak skodi a sposobuje rakovinu velmi mi pomaha lnesa ho bojim pouzivat ...kvoli clankom ktore som citala...prosim poradte mi nepouzivam ho dva tyzdne a opat sa potim ..:(((