excipial deoforte alebo driclor

nutela

mam iba 13 a bojim sa ci to nebude mat nejake nasledky na zdravi - mozno som trocha paranoidna :D ... samozrejme ked ucinkuje ako pisete tak to stoji za to.

mimina25

Driclor je super.Mne pomohol hned. Trosku ma svrbelo zo zaciatku,ale teraz uz moc nie. Davam si ho len parkrat za mesiac a staci. Nepotim sa vobec. Mozem ho len vychvalit.

ajjaja

spalena, tak ja som jasny priklad :)) Excipial - parada, ziadne palenie, pomohol perfektne! Pomohol aj mojej mame a teraz ho zacala pouzivat kamoska a tiez ho chvali. Takze uz poznas 3 pripady komu zarucene pomohol a nemyslim, ze sme jedine :))
Driclor - aplikovany presne podla navodu, ale som myslela, ze zbesniem od palenia.
Kazdopadne treba vyskusat komu co sadne ...

spalena

nutela,

naozaj nepoznam nikoho komu nepomohol driclor.naopak nepoznam nikoho komu pomohol excipial:-)))) ja som sa s potenim a flakmi trapila od puberty pokym som neobjavila driclor. peknych 12 rokov som trpela :-) vyskusaj a uvidis. davaj si radsej menej ako viac. vela stastia.

nutela

len ci to stoji za to... lebo je mozne ze mi nepomoze... uz aj take nazory boli... no neviem, skusim to :)dakujem za radu.

spalena

nutela, este som zabudla, nedavaj si ho hned po kupani, az tak po pol hodine, ked koza uplne vyschne. tiez z vlastnej skusenosti :-)

spalena

nutela,

nesmies si ho davat vela, max. si raz-dakrat prejdi tou gulickou pod pazuchami, viac nie!! aj ja som spravila taku hovadinu, tyzden som sa davala dokopy. som si myslela ze cim viac si ho nakydam, tym lepsie :-) pouzivam ho uz vemi dlho a odvtedy som ten problem nemala. davam si ho uz len preventivne tak raz, dvakrat za mesiac.

nutela

ma ten driclor az take hrozne vedlajsie ucinky? napr. ta bolest alebo palenie ci svrbenie... zvazujem ci si ho mam kupit aleno nie...

ajjaja

Ja mám s excipialom veľmi dobrú skúsenosť. Zabral mi perfektne. Začnem ho používať vždy takto na jar tých 7 dní a potom už len udržiavam :) V zime ho nepoužívam, keďže sa až tak nepotím, to mi stačí dobrý antiperspirant.

Mala som aj driclor, no ale to bola katastrofa !!! Strašne, ale strašne štípal! Dodržala som presne pokyny podľa letáku, ale to sa nedalo vydržať. Tak som ho po pár pokusoch vahodila a kúpila excipial.

Tak asi treba vyskúšať čo komu sadne, ale určite by som nepovedala, že excipial sú vyhodené peniaze. Aspoň pre mňa určite nie :)