excipial deoforte alebo driclor

Maja2208

Ten driclor mi maximalne spálil pazuchy - ( a neholila som sa) , od bolesti som ani spať nemohla,,,, musela som si dáváť studené obklady... Vracim sa spať k excipialu... ten je jemny , krémovy a nesmrdí aspoň ako vodka ... Doteraz mám spálenu kožu pod pazuchami :(

casanta

No tak ten exciapial deo forte je skoda penazi, kupila som si ten driclor a ten je fakt super.Bala som sa, ze ma bude stipat, ale pohoda, je super, konecne nemam mokre tricka

Denka420

Ahoj, ja osobne som excipial deoforte vôbec ani neskúšala používať keďže som na internete objavila názory že vôbec nepomáha .. naopak na driclor boli samé pozitívne komentáre .. a tak som si ho včera kúpila aj ja dala som si ho večer pred spaním a zatial pozorujem že to asi pomáha pretože som neobjavila žiadne fľaky ani nič. Mala som však jeden problém večer asi nejakých 15 minút po použití ma začalo svrbieť miesto na ktoré som ho naniesla. Ale inak odporúčam :)

myside88

Ja z vlastnej skúsenosti: excipial deoforte vobec nepomáha,zbytocné vyhodenie penazí!
Driclor ma úplne zbavil potenia,uz ziadne nepríjemé flaky na oblecení!!!
Nanása sa na noc-POZOR!! nie vsak na cerstvo oholené podpazusie,lebo by to stípalo.A ráno to treba zmyt.Zo zaciatku som ho uzívala kazdy den,teraz uz len raz za 2 týzdne.

casanta

Kupila som si pred par dnami exciapial deo forte, pouzivam ho iba par dni, ale neviem, nezda sa mi nejako ucinny, cakala som viac, uvidim, douzivam ho a ak nepomoze skusim ten driclor, len sa obavam, ze ten ma bude stipat...ktovie

anna anna

dobry den ja mam exciapial deo forte.chcela by som sa spytat ci sa moze dat na to antiperspirant ked ten krem zasiakne.. prosim vac odpiste mi. za odpoved dakujem :)

........

ja som s driclorom prave začala, no snad to bude viditelny učinok lebo mna už porazi z toho potenia :DDD
v pohode som ho dostala v lekarni / avion ba /

anna-anna

dobry den ja mam exciapial deo forte.chcela by som sa spytat ci sa moze dat na to antiperspirant ked ten krem zasiakne.. prosim vac odpiste mi. za odpoved dakujem :)

eliška

ja som si dnes kupila driclor tak ho idem vyskusat a som zvedava ako mi zaberie, le ja sa strasne bojim toho co sa o nom pise, ze moze sposobit rakovinu :/ je to pravda ??