excipial deoforte alebo driclor

Nensi

Ja som si kupila Exipial DeoForte, ale po tom co tu pisete sa ho bojim aj pouzit...kazdy pise, ze nepomaha :( ale dam vam vediet...

sia20

jojc ludia , ludia ...to je naozaj pre velku vacsinu z vas take drasticke ?? aplikujete to spravne podla pribaloveho letaka?? Je tam totizto , ze po sprche/kupeli by ste mali NAJMENEJ HODINU POCKAT, nez aplikujete driclor a samozrejme ho neaplikovat na podrazdenu pokozku ( neholit sa 24 PRED ALE AJ PO pouziti dricloru) :) Ja driclor pouzivam prvy krat, skutocne mi pomohol , na rozdiel od deoforte - ucinok nulovy. S driclorom nemam absolutne problemy , ziadne svrbenie ani palenie .

alexis6252

Driclor je super. Nepotila som sa až tak velmi, ale teraz si bez obáv môžem dať tričko na kt. by inak bolo vidieť \"kruhy\". Je to super A nebojte sa

sisa194

no ved aj ja si myslím,že to nemože byť až také hrozné ked to toľko ľudí používa,ale písali tu ľudia pred týždňom,že už je to znovu v lekárňach.

Luulii

Neda mi nenapisat k tej tinkture. Mala som na odporucanie kozneho lekara. Pomohlo? Ani tolko. Akurat co som mala od toho na trickach flaky a mohla som ich pokojne vyhodit, lebo to nezmizlo ani po neviem kolkych prniach v pracke alebo rucne.

Driclor nestiahli preto, lebo je skodlivy (keby bol az tak hrozne, tak by som potom bola neviem ako chora), ale preto, lebo maju vypadok vo vyrobe. Zohnat sa da cez net, na internetovych lekarnach alebo sa da objednat z Ciech.

Mimi323

Netuším, kde sa da zohnať iodova tinktura, ale pred chvilou pisal RNG, že to pôsobí ako antiperspirant aj 2 dni a je to velmi učinné a hlavne neškodlivé. Odporuča 2% tinkturu. Podľa mňa by sa to malo dať zohnať v lekárni, neviem...
Kokosový olej dostať v Bioobchodíkoch alebo cez net, je to super vec aj na iné veci a strieborná voda sa dá zohnať v Lučenci. Pozri tému koloidné striebro.