Syndrom drazdiveho creva

sssisssa

rng a je mozne ze mi vlakninu, probiotika, enzymi a kyselinu predpise aj alergolog ak ho o to poziadam alebo je to len na moju päst a musim si to zaplatit sama lebo pokial viem lekary nepredpisuju dopnky
maria dik pozriem si to
ak sa mi niekedy objavuje krv v stolici a pritom strasne krce az bolesti, je to vacsinou vtedy aspon si myslim ze ked zjem nieco co moje creva neznesu, je to nieco vazne mam sa toho obavat ?

[zruseny12]

ivet
mozno,ze ti skodia,latky krore su obsiahnute v pribiotikach-nemusia ti skodit samotne PROBIOTIKA,skus nejake ine,alebo jec napr.jogurty,acidof.mlieko atd.aj cesnek,cibula je velmi dobra,PSYLLIUM PLUS-obsahuje probiotika...

[zruseny12]

SSSISSSA
ja som mala podobne nieco,tiez som nemala vobec PALENIE ZAHY,tak mna tiez nikdy nenapadlo,ze mam nieco zo zaludkom...tiez som musela mat silny zvierac,co potvrdil aj gastroe.ked som bola na HADICKU,ze ZVIERAC MAM V PORIADKU,ale stale som HOVORILA,ze sa musi nieco VO MNE DIAT,lebo som mala problemi, ktore som tu uz mnoho krat vypisovala...
skus ako radi RNG,ale musis byt trpezliva,lebo to za mesiac nie je mozne sa vyliecit,a hlavne treba zmenit aj STRAVU...je to velmi tazke,ale da sa...
pozri si tuto stranku,neviem ci tebe som ju pisala,lebo ked pisem aj inym,tak mam tom uz mis-mas...
-odkaz odstránený-
tema je DILEMA,KOLKO KRAT DENNE SA MA JEST/tak nejak je tam tema/
tam sa pise vsetko o traveni atd.ako funguje a podobne veci,ked clovek pochopi travenie apochopi aj to,preco ked mu zlyha travenie potrebuje TRAV.ENZYMY ATD./len presne neviem nazov temi,pohladam ju a ak ju najdem presne ti napisem/

ivet36

teda ja neviem, kazdy radi na travenie probiotika, ja ked si dam probiotikum alebo aloe vera alebo hocico na travenie, tak ma to naduje tak, ze mam brucho ako v piatom mesiaci a citim sa ako balon,uz ma len prepichnut...nechapem,ako mi mozu pripravky,kt.maju traveniu pomoct, narobit este viac skody :-((

RNG

sisa, ked mas hodne silny uzaver a kvasenie v zaludku ho nevie otvorit, tak vobec nemusis mat palu. Pala je pocit z poskodeneho pazeraka.
Ked mas prilis malo kyselin, pripadne ta ani nemusi v pazeraku vobec palit, aj ked sa tam obsah zaludka pri grgnuti dostane.
Psychyka sice moze sposobovat hnacky, ale plyny su tvorene len kvasnymi a hnilobnymi kulturami, nie nervami
Takze opakujem, traviace problemy sa riesia kyselinami, enzymami, vlakninami a probiotikami.
Povacsine musis brat vsetky styri, aspon na zaciatku, v dost velkych davkach. Ked sa to napravi, staci brat len mensie davky kyselin a enzymov a probioptika snad raz za tyzden, pre istotu, lebo spravne kultivovane creva su, kde velka vacsina bakterii v nich su probiotika a tieto sa sami rozmnozuju.

jaja_jaja

Pretože klasická medicína v tomto smere ako sú nešpecifické črevné ochorenia, už nedokáže pomôcť, obracajú sa pacienti na liečbu prírodnou a doplnkovou výživou, ktorá môže zmierniť príznaky ochorenia a pomáha regenerovať črevo. Aj v tomto prípade sa odporúčajú prípravky ....,
najmä ......, ktoré urychľuje liečbu zápalov a opúchov, pomáha pri ochoreniach tráviaceho traktu a výrazne regeneruje črevnú sliznicu.

sssisssa

RNG mam na teba par otazok vsade pises ze pri zlom traveni a nafuknutom bruchu je mozne ze mi chyba kyselina (aj enzymy), moze mi chybat aj ked ma nepaly zaha?
dalsia vec mi stale vrta v hlave ze ked mam stale hnacky a nafuknute brucho po kazdom jedle je to sposobene po psychickej stranke co mam iste ze to tak je, aj ked neviem ci je to len z toho alebo ci mam naozaj problemy s travenim. Je mozne ze to vsetko fakt robi len psychika ziadne poruchy s travenim? dufam ze som sa jasne vyjadrila

sssisssa

maria dik za stranku nieco podobne mam aj doma len v kniznom vydani, ked ja mam taky pocit ze tie bylinky su uz na mna slabe...

[zruseny12]

SSSISSSA
skus este si pozriet tuto stranku...
do googla si daj ZDRAVIE Z BOZEJ LEKARNE
a tam si najdes na travenie a creva nejake bylinky,co pomahaju...

Najčítanejšie články