Syndrom drazdiveho creva

RNG

Aminokyseliny pre sportovcov su stavane na extremny narast svalov, najma., Tj jedna sa o ine aminokyseliny, ako odporucaju zo zdravotneho hladiska na posilnenie kolagenovych struktur, nie budovanie svalov.

NeviemNeviem

RNG čo hovoriš na aminokyseliny? trebars tie doplnky pre športovcov ako doplnok stravi pri IBS.. su zataz na zaludok? su vhodne či nie? hm

NeviemNeviem

no chcel som si odtade objednat ale... pyta tam čislo kreditnej karty a kod za podpisom .. čo aj bez pin kodu ako som sa dozvedel uplne stači na manipulaciu s mojou kartou a vybranim si hotovosti snej do vyšky denneho limitu .. takze aby som takto doveroval cuzdim ludom a este neakej spoločnosti s ameriky to nie :D

RNG

Inac nechapem, pre co si prave od nuich chces objednavat, ked je na nete hromada inych kvalitnych.Ja osobne momentalne pouzivam silny vyrobok firmy Healthy Origins, Probiotic, ktory som si objednal z iherb.com

RNG

Loging password si od teba pyta, ked si registrovany u nich(returning customer), inac sa musis ako novy zakaznik registrovat a tam si vyvolis svoj "logging password"

NeviemNeviem

RNG keby viem ako to objednat s tej stranky wwww.customsprobiotics.com tak vmomente si zakupim stych probiotik.. len tam pyta neaky login password nevyznam sa vtom ako nato..kedze je to az z usa.. nevieš mi neako prosim ta pomoct ako nato?

NeviemNeviem

nie praveze netreba.. rano večer a ked chceš aj na obed.. ak ich tolko maš ale na začiatok menej .. ja ked som este nedaval probiotika a začal som trochu viac 3 za den tak som mal taky zahy trocha snich ale to som bol asi nezvyknuty teraz papam troje denne rano naobed večer vzdy pred jedlom alebo snim

RNG

Clovek si musi uvedomit situaciu v crevach, kde sa nachadzaju stovky roznych kultur, kazda z nich s inaksou cinnostou a uzitkom/skodlivostou pre nas.Po zniceni ATB tam zostanu len niektore, atb vzdorujuce a povacsine pre nas skodlive. Pre to je dolezite si nasadit co najskor uzitocne, aby sa tie skodlive nepremnozili a neokupovali cele creva
Aj najsilnejsie probioticke kultury nepresahuju pocet 10 na 11tu poctom a creva maju celkovy pocet 10 na 14tu kultur(vyse kila vahou!),
tj spoliehame sa na ich prirodzene mnozenie,dostatok sa ich nijak neda dodat tj treba podporit ich mnozenie prebiotikami=potrava pre probiotika a napravenim travenia(kyseliny, enzymi) aby sme nepodporili nevdojak skodlive kultury
Tu uvadzaju napr v rozlicnych miestach tela rozne bezne probiotika
www.customprobiotics.com

NeviemNeviem

simča nie nie neni to ako antibiotika podla mna :)) tie musis brat presne na hodinu a do poslednej tbl. hento bars ako ale tak najlepšie rano a večer pred jedlom alebo ako pisal rng s jablkom aby sa premnozili alebo ked maš akutny problem ja davam tri za den dakedy aj na obed dam.. a skus tie generica mne tie dost vyrazne pomohli oproti ostatnym ..