Syndrom drazdiveho creva

sssisa

brala som enzymy nic, potom probiotika celkom to uslo, teraz beriem psyllium tiez nic, a moje travenie je vzdy na prd,,,,
a potom ze mam fzngovat bez stresu, podla mna kto ma ibs uz sa toho nikdy nezbavi och

RNG

ten enzym na smiech slaby obsah. Porovnaj si to napr s Digest Platinum od firmy NOW, mozes ho najst napriklad od distributora iherb.com, alebo hromady inych. Iherb ma najnizsie postovne na Slovensko, preto ho tu spominam. Ja osobne , kedze zijem v USA davam prednost Swansonvitamins.com alebo puritan.com a inym, co predavaju a vyberam podla cien, ktore sa casom dost prudko menia, lebo postovne v ramci USA je pomerne nizke.

NeviemNeviem

Chore črievko :))) ahoooj :)) či vyliečili..? pochybujem .. asi si najskor zvykli a zas sa ozvu ked pridu horšie časy..

chorecrievko

Ahojte ludia, chodite sem este vobec? ako sa mate? ja teda nanic.. aspon mi bolo lahsie, ked som si vas tu obcas precitala, clovek sa v tom neciti taky sam, ale teraz neviem ci ste vsetci pomreli, ci sa vyliecili..

NeviemNeviem

rng prosim ta o radu mam zakupene Bio -Zyme enyzmi od firmy Swiss obsahuju
papain.... 100mg
betain.... 310mg
bromelain..15mg
Trypsin....25mg
amylaza....10mg
aky maš nazor na tento vyorobok a chcel som sa opytat či zmieneny betain je ten betain hcl alebo či je to neaky iny.. dakujem za nazor

RNG

rng.nazory.org je kde prispievam, tu som tych osobnych utokov mal uz plne zuby a teda som stratil zaujem sem prispievat.

chorecrievko

Ahoj RNG, prišli mi tie enzýmy na glutén a mlieko, ako si mi poradil a ja KRAVA SPROSTÁ KORUNOVANÁ !! som si od tej istej firmy (country life) objednala aj betain hcl a teraz čítam, že obsahuje lactozu a MLIEKO :( to asi rovno môžem posunúť niekomu ďalej, že?
RNG, prosím Ťa znažila som sa aj prihlásiť na to Tvoje fórum, ale nejde mi to :( neviem či začať tie enzýmy užívať aj bez kyselín, či to ma význam..

RNG

Zialbohu nie. Moje informacie o tomto su pozbierane z mnozstva clankov a zdrojov. najviac od dr Whittakera pravdepodobne.