Syndrom drazdiveho creva

sssisa

psyllium beriem rano na lacno lebo mam skor problemy s hnackami ako so zapchou
a co probiotika kedy by som ich mala brat, brala som ich nalacno

RNG

POzri cez Google.sk zadanim slov rng, autoimunita.Uvadzam tam rozne mozne priciny aj rozne mozne proostriedky proti tym pricinam.Ale zatial je to este dost nezname pole, objavuju sa nove mozne virusy, L-formy infekcii, mykoplazmy;
toto su vsetko pre drvivu vacsinu lekarov skoro uplne nezname veci, cest niekolkym vynimkam, od ktorych som sa tie chabe informacie ako ze "co to vlastne je a ako na to pravdepodobne" , dozvedel.

chorecrievko

presne tak sssisa, toto je na dozivotie!!! Asi nejaka karma:(
Otazka na odbornikov: co maju spolocne autoimunne ochorenia - s imunitou cloveka ako takou. Ja som napriklad nemala chripku, anginu a podobne kraviny hadam aj desat rokov, ani nadchy, bolesti hrdla.. iba take jednodnove zvysenia teploty, obcasne. Prepacte, ze sa pytam kraviny..

RNG

Kyselina sa berie len s jedlom, a aj to len ked treba. Enzymi s jedlom pomozu stravit jedlo, , pouzite na prazdny zaludok 2 hodiny pred jedlom precistia telo-odmoria, detoxifikuju. Dolezite najma pri vytvarani telesnych "smetnych kosov "ako hrcky, cysty, myomy, tumory atd.
Vlakniny s jedlom zlepsia motilitu=posuv jedla a podporia crevnu floru. Tiez nasiaknu do seba aj rozne toxiny a nepotrebne latky, lebo v creve sa deje nielen absorbcia, ale aj vylucovanie roznych latok.

sssisa

a mohli by ste mi napisat v akom poradi ci pred jedlom alebo po jedle, rano alebo vecer, cez obed alebo je to jedno?

RNG

Na travenie treba brat nielen jeden prostriedok,ale vsetky potrebne. Inac sa travenie a crevna flora nemoze napravit a stabilizovat.
Kdo hlada komplexnu napravu v jednej pilulke, vzdy sa sklame.

NeviemNeviem

Mno však ked ich spapam ale šesť tych tabletiek vtedy citim mierny učinok inak sa rychlo zjedia su drhe.. aj by som si rad objednal s usa a myslim ze to by si objednalo viacej ludi keby stym ma skusenosti a vedomosti ako nato .. dôverovať neakej firme na druhej strane sveta a davat jej čisla na manipulaciu s vašou kartou je na uvazenie.. chore črievko ved ty si spominala ze si stade objednavala?
Sisa mne pomoze vzdy ked rozširim svoj jedalniček o neaku stravu lebo stale jem to iste.. teraz som sa o kusok posunul zas ale to aj vďaka farmacii pomohol mi liek na predpis no neviem či ho budem muset stale uzivat či ked to vysadim sa vrati..