Syndrom drazdiveho creva

renca52

poznam jednu cesku firmu, robia skvele bylinkove olejceky, ktore sa uzivaju pocas dna a uz po mesiaci, dvoch su vysledky...

NeviemNeviem

chore črievko su k dostniu enzymy aj na sr napriklad BIO enzymy Swiss S obsahom papainu betainu bromelainu trypsinu a amylazi :)) a neni su neak extra drahe

RNG

Skus z iherb produkt firmy Country Life pod menom Gluten-Zyme caps.To vyzera dost silne a pritom nie besne drahe. Najdes tam z tej istej firmy aj Dairy-Zime caps, to mas na mlieko, tiez sa zdaju dost silne.

chorecrievko

RNG, nechcem setrit na svojom zdravi, ale ked si spomeniem, kolko som za tie roky pominala na kraviny, co mi absolutne nepomohli, je mi do placu.
Tych gluten enzymes je viac a od roznych firiem.. Prosim, ked budes mat trochu casu kuknes mi, kt.by sa Ti videl?

NeviemNeviem, skusim objednat z iHerb. Hadam mi s tym niekto pomoze. To vies - blondina :D

RNG

Digest platinum obsahuje enzymi aj na mlieko, ale nie na lepok. Ked mas alergie, odporucil by som nejaky cas pouzivat tiez specificke silne enzymi na ne.
Setrit na zdravi sa neoplaca.

NeviemNeviem

chore črievko a ide si objednavat tie s usa? ak ano som zvedavy ako ..maš neaky kontakt na nete .. mimo tehto chatu???