Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Syndrom drazdiveho creva

[zruseny12]

lejn,ano pomoze...aspon na nieco...aj ty sa drz...kiez by aj tebe uz konecne nieco nasli,len ma netesi,ze budem musiet asi ist este raz na hadicku koli kontrole...

[zruseny12]

lejn,volala som koli vysledkom ako som pisala,ze som bola na gasrofibroskopii,mam nejaky bacil...len cez tel.p.sestricka nepovedala aky a 11.9. si idem pre lieky...

[zruseny12]

lejn na zapal je dobry aj SP-enzym/na odhlienenie a precistenie a zapaly.../a ako pise khadafi...treba sa uklusnit,je to zo stressu a aj psychika vela robi...a vit.sk.B su velmi dolezite...na ukludnenie...
pozri si na tuto stranku,je velmi dobra...
www.svetenergie.cz

khadafi

lejn. Neviem no ...podla ma ked mas syndrom tak ten zapal tam nieje to budes mat asi nieco ine a mozno aj ten syndrom. Ale mam pocit ze syndrom nevyvolava zapal ani podobne veci. Ale aj tak by si mala skusit psyllium a Colostrum a nejake probiotika to ti aspon obnovi crevnu mikrofloru a pohlti toxiny a to Colostrum je aj na infekcie a pod. mozno aj stiahne ten zapal ak ho mas v crevach. Fakt neviem co by este viac pomohlo. Drzim palce :)

lejn

khadafi mysela som ze prave tym ze mam vysoke FW cize mam nejaky zapal ze to moze byt aj to moj doktor to aj spomenul zeby to mohlo o to ist ale nejak sa tomu nevenoval... cize neviem