Syndrom drazdiveho creva

lejn

2 druhy probiotik beriem uz vyse mesiaca a nic... mala by som zmenit probiotika alebo by som este mala pockat? a brat ich dlhsie?

damian

...nie som ale velmi proti bielym jogurtom, a kyslemu mlieku. To je INE, lebo tam je mnozstvo probiotickych kultur.

damian

Lejn, na 1 kilo syra treba cca 10 litrov mlieka. V syre je cca 10 nasobne mnozstvo pliesni a inych neziaducich prvkov. Moja priatelka mlieko moc nepila, ale jedla syry a mala migreny. Prestala syryjest a migrenu nemala taky dobry rok. Verim, ze upravou stravy si to crevo vyliecis. Ber tez probiotika, enzymy a pod a bude dobre.

damian

Suedenim, to sedi, probiotika sa prejavili neskor, lebo crevne pliesne sa nicia DLHO....

Zazvor je vyborna vec nie len na IBS. Je to silne prirodne antimykotikum.

suedenim

Mne to sice nediagnostikovali,ale mala som niekolko mesiacov tiez caste hnacky, a vysledky boli vzdy v poriadku. Vraj to boli nervy...Kazde rano neprijemne krce a hnacky,dost otravne. Uz rok beriem probiotika denno denne a postupne sa to upravilo. Najlepsie sa mi to upravilo po piti zazvoroveho caju,mam uz uplne normalnu stolicu..Dokonca som citala na internete ze zazvor je velmi dobry na syndrom drazdiveho hruneho creva. Upravila som trosku aj stravu, nejem tazke a hluposti..uz pol roka som OK:)))Ale ucinok probiotik sa prejavil az po dlhodobom uzivani,takze treba trpezlivost:)

damian

Pripominam, denny pitny rezim pre kazdeho cloveka je a bol 2 az 2 a pol litra cistej nebublinkovej vody denne! A co vsetko pijeme, len nie vodu???