Darček k narodeninám

templetonka

prosiiim poradte mi co mam kupit mojmu milacikovi k 20-tim narodeninam...??? netusim vobec, ani naramok ani retiazku ani nic take by urcite necel!!:(

in

No ja som tiež mala problém s výberom darčeku k 20tke môjho milého. Určite vieš, do čoho je tzv. "zažratý", čo má rád. Tak skús vybrať niečo z jeho "záľub". No a ja som spravila tortu. To je jedno akú si vyberieš, nemusí to byť nič extra, napichala som 20 malých sviečok, zapálila som mu to a to ste mali vidieť. To bolo radosti. Žiadny iný darček by asi ani nepotreboval. O ničom inom, len o torte rozprával. Tak držím palce....
....a inak súhlasím s tým názorom, kto tu písal, že chalani to majú ľahšie, myslím, že majú viac možností ako my - ženské pohlavie :o)

envy

876543ja- ale tak na promocie som nikdy nikomu nic nedavala, lebo nebolo treba..ja mam 19, neviem, co sa ma davat na promocie, aby to nevyzeralo trapne..tak porad

envy

ale ked ten moj zlato nenosi..on je skor taky ten "natural"..zalto ani striebro nenosi..teda ma jeden strieborny prsten, tot vse.....boze ja vaaaazne neviem