Darček k narodeninám

tinulka

Ak máte nejaký nápad čo by som mohla kupit mojmu 18-ročnemu frajerovi tak mi ho prosim pošlite na moj mail: martinka223@azet.sk

tinulka

Ahojte!Velmi Vas prosim baby alebo chalani poradte mi nejaky pekný,hlavne lacný vianočný darček pre mojho 18-ročného frajera!!!!Díky!!!!!!!

janka

dievcata aky mam kupit darcek 17 rocnemu chalanovi? je metalista a romantik a classic pomozte mi pls...piste na mail janca012@azet.sk dakujeeem

didinka

Prosim vas proradte mi..Co mam kupit mojej kamoske k trinastim narodkam?? je to moja naj kamoska a ja netusim co...

lenka18111

prosim poradte mi čo mam kupit mojej laske na 21 narodenny??? sme spolu už 4 roky a asi všetko som mu už dala nechcem mu kupovat otrepane veci ale niečo vynimočne čo ho naozaj poteši.....

fiona

ahojte babenky, spominali ste tu sluzby prof.fotografky na nafotenie erot.fotiek, rada by som take nieco dala mojmu frajerovi. Neviete mi poradit naozaj dobru fotografku a priblizne aka je cena? Dakujem za info

nikoleeetka

ahojte..maaam strasny problem.neviem co chalanovi na 23..ide ma urvat..ma rad auta a gitaru...ale uz som mu dala puzzle spravit na ktorom je BMW...ale ja neviem co dal..poradte pls...

envy

tina, take tricka sa daju robit na www.shirtinator.sk, mozete si spravit tricko, ake len chcete(tusim maju aj mikiny a spodne pradlo..neviem, presne)..ja tomu mojmu na 24 kupim asi parfem a knihu a upeciem tortu :) ale este neviem aky parfem, aby so msa trafila...lebo zasa mne moze vonat a jemu nie...slakaaaaa :)