Laserova operácia očí

Príspevok v téme: Laserova operácia očí
matelko

Mám 21 rokov, a už dlho rozmýšlam nad laserovou operaciou očí. Nechcem do toho skočit naslepo, rád by som počul vaše názory, dobré prípadne zlé skúsenosti. Otec ma odhovára a očný lekár povedal že by som mal radšej počkat kým doštudujem. Ale to môžu byť daľšie 3 roky... btw mam cca 3,5 Dioptrie na oboch očiach

stevo

dobri den prajem mam iba 17 rokou chcem sa spitat ked operuju oci je nejake ryziko ze by sa ta operacia nevydarila??? a ze ci v BB su naozaj najlepsi lekari na taku operaciu dakujem za odpoved

evkaaa

Ahojte,vcera v spravach na TV JOJ vraveli daco o novych nocnych sosovkach,pre kratkozrakych,ktory uz nemusia podstupit operaciu.Pri nocnom noseni sosoviek sa im zlepsi zrak.Zial na nete som ich nenasla,ale ak niekto viete nieco blizsie,prosim ozvite sa.Dakujem

zzuuzzkkaa

Ahojte. Moze mi niekto prosim odpovedat na mojich par otazok.
Mam 6 dioptrie. Som kratkozraka. Chcem si dat oci operovat. Moja oftalmologicka mi operaciu zamietla, koli zvysenemu tlaku oci.Takisto mi zamietla nosenie kontaktnych sosoviek. No ale ked som bola u ineho oftalmologa v inom meste, ten operaciu schvalil a doslova povedal, ze zvyseny ocny tlak nieje prekazkou v operacii oci. Tak som teraz zmatena. prosim o radu. vdaka

zaneta

Ahojte, prosim Vas, ak by ste niekto vedeli, kde by mi urobili operaciu oci laserom aj na splatky, poslite mi link na moj email. Vopred dakujem.

soňa ju.

Ahojte. Neviete mi prosim niekto poradit, kde sa da zohnat kniha "Zrakove cvicenia" od Hatscher-Rosenbauer? Vsade je vypredana, tak keby ste mali nejaky zdroj, napiste.dik.

urgujem

Rizino reaguj ktora je dobra ambulancia?Bola som na operacii ale len 1 oka a viac by som sa tam nedala operovat.Tak porad kde.Dík