Dokáže sa chlap naozaj zmenit?

Príspevok v téme: Dokáže sa chlap naozaj zmenit?
ema

Ahojte,
riešim teraz veľa otázok, nad ktorými som sa nezamýšľala keď bol priateľ pri mne. On totiž pred pár dňami odošiel do zahraničia(už som o tom písala vo "Vzťah na diaľku"). Moju istotu, že nám tento vzťah vydrží narúša jeho minulosť. Bol slušne povedané sukničkár. Neviem posúdiť čo je prehnané sukničkárstvo, ale nadpriemer určite bol. Myslím, že napočítal okolo 30 dievčat, s ktorými sa vyspal do svojich 21. rokov. Pričom mal "vzťah" aj s 3 naraz v malom meste. Sme spolu viac ako rok a som si takmer istá, že žiadna nevera nebola aj keď sme boli už 3 mesiace od seba počas toho 1 roka. Tvrdí, že to obdobie už má za sebou. Ale na druhej strane tvrdí, že to má v génoch (jeho brat je podobný prípad, a neprešlo ho to asi ešte stále, má 30 rokov).Neverím, že sa niekto (a hlavne chlap) dokáže zmeniť. Možno sa mýlim. Čo si o tom myslíte, poprípade aké s tým máte skúsenosti? Je to môj prvý, tak aj preto je ťažšie čakať rok na niekoho, kto ma možno sklame (a má to v génoch):( ...

jolanka

no,podla mna v genoch nic take neexistuje,pretoze, ak sa clovek zamiluje prestavaju byt pre neho ti druhi in.Preto taketo otazky neries proste bud mu veris,alebo nie.Ked mu neveris tak sa zamysli preco,pretoze potom je chyba v tebe a v tvojom sebavedomi.Ak nas chlap podvedie,tak to spravi a nikdo tomu nezabrani,preto je to blbost taketo veci riesit,Tak bud si veris a veris aj jemu a vas vztah ma vyznam ,alebo nie a mozte to rovno zabalit.

viky

no,mozno sa zmeni,ale az na stare kolena,ked bude potrebovat niekoho,kto mu poda pohar vody,len aby sa niekto taky nasiel!ja by som ho uz davno niekam poslala,ved nemas istotu ri nom!

vera

Ahoj Emka, tak v genoch to nemôze mat. take veci sa neprenasaju v genoch. vies je to ako s vlastnostami. ty ich nezdedis ale ked si mala tak ich odkukas od rodicov alebo od osoby ktora ti je blizka. preto mnohi z nas sa podobaju bud na rodicov alebo starsich surodencov. takze zdedit to nemohol.

rok je dlha doba, ale vies si predstavit ake to bude ked sa vrati? ty nemusis vobec vediet ci ta podviedol alebo nie. urcite aj po celu tu dobu co tam bude ti obcas napadne ci si nenasiel nejaku inu zenu, ked sama vies aky je suknickar. a ty sa moc nemenia. vzdy budu taky. aj jeho brat (sice neviem ci starsi alebo mladsi) je taky. tu to aspon vidis ze to ma jeden od druheho. a vies nikdy nehovor nikdy, mozno si najdes ty nejakého priatela a bude lepsi nez terajsi. ahoj a napis co mas noveho vo vztahu...

maruska213

ema,ze to ma v genoch,je blbost bud sa chvalil s tzm ze mal tolko bab a je to len chvalenkar co tiez nie je pekna vlastnost,alebo je to nezodpovedny mlady muz,skor si myslim ze je to nezodpovednost voci sebe ale aj voci tebe,neverila by som mu ja som takeho jedneho mala nezmenil sa do smrti

Aria

Obhajovat sa tym ze to ma v genoch je hlupost. Clovek je preto clovekom, pretoze dokaze ovladat svoje pudy (obcas). Verim ze ludia sa s pribudajucimi rokmi menia a minimalne si zasluzia sancu, aby sa im verilo. Ale napriek tomu trocha opatrnosti nezaskodi. Len sa nad tym az priliz nezamyslaj, lebo sa z toho zblaznis a bude to vyvolavat zbytocne konflikty aj ked sa mozno nic nedeje. Ak mu na tebe zalezi, tak udrzi chvostik na uzde :o).

tia

no neviem.. mne keby povedal, že mal toľko žien, tak by som ho nechcela. Pretože priňom nikdy nemôžeš vedieť, kedy Ťa vymení za druhú.. Niečo podobné som zažila pred rokom a z vlastnej skúsenosti - chlapa nezmeníš, ak to nechce aj on.. ale to je len môj názor a moja skúsenosť.. neviem

jana23

Ema, to ze to ma v genoch je blbost.... robi to vsetko on sam, vedome a nevie sa toho jednoducho vzdat. Poznala som 1 takeho .... Mas to tazku situaciu, neviem neviem :-((