Dokáže sa chlap naozaj zmenit?

Príspevok v téme: Dokáže sa chlap naozaj zmenit?
ema

Ahojte,
riešim teraz veľa otázok, nad ktorými som sa nezamýšľala keď bol priateľ pri mne. On totiž pred pár dňami odošiel do zahraničia(už som o tom písala vo "Vzťah na diaľku"). Moju istotu, že nám tento vzťah vydrží narúša jeho minulosť. Bol slušne povedané sukničkár. Neviem posúdiť čo je prehnané sukničkárstvo, ale nadpriemer určite bol. Myslím, že napočítal okolo 30 dievčat, s ktorými sa vyspal do svojich 21. rokov. Pričom mal "vzťah" aj s 3 naraz v malom meste. Sme spolu viac ako rok a som si takmer istá, že žiadna nevera nebola aj keď sme boli už 3 mesiace od seba počas toho 1 roka. Tvrdí, že to obdobie už má za sebou. Ale na druhej strane tvrdí, že to má v génoch (jeho brat je podobný prípad, a neprešlo ho to asi ešte stále, má 30 rokov).Neverím, že sa niekto (a hlavne chlap) dokáže zmeniť. Možno sa mýlim. Čo si o tom myslíte, poprípade aké s tým máte skúsenosti? Je to môj prvý, tak aj preto je ťažšie čakať rok na niekoho, kto ma možno sklame (a má to v génoch):( ...

ta3

Ema, vsetko sa da, ked sa chce a ak Ta ma naozaj rad, tak Ti zostane verny, mozno sa uz vyburil a ozaj suknickarstvo uz zavesil pri Tebe na klinec, ale je tu privela neurcitosti, ak sa chce zmenit, ak Ta ma rad, mozno sa uz vyburil, vztah na dialku je tazkou previerkou aj pre muza nie suknickara, nieto este pre suknickara, zamysli sa, ci chces zit v pochybnostiach, ved vlastne podla jeho minulosti si nim nikdy nemozes byt ista a tato sustavna neistota Ti celkom otravi zivot, poloz si otazku, ci Ti tento muz vobec za to stoji a ak chces vediet aj moj nazor, ja by som radsej na neho zabudla

KLENO

po prve...... nieco o tom viem :D a chlapec nech si pocita kolko chce :D ak napocita cislo nieje suknickar :D po druhe zmenit sa moze kazdy ale osobne si myslim ze clovek ktory je zvyknuty na ako to nazvat :: MNOHOZENSTVO nikdy nebude verny .... neda sa oddat jednej ked vie ze moze mat co chce a ktoru chce ked sa posnazi.... viem to lebo aj ja som taky ..... som kurva ale mne sa to proste paci ..... je to ako zavislost...

bodka

asi tak ako hovori amika..je tazke takeho cloveka zmenit to musi chciet on sam a bude to ciet ak najde taku na kt. mu bude ozaj zalezat..

jennynne

myslím, že ľudia sa nemenia, ten základ, ktorý má v sebe zakorenený človek nezmení. vzťah na diaľku mám za sebou. po skúsenosti viem, že by som do toho už nešla. vydržalo to takmer 7 rokov a mám pocit, že nám z toho začínalo šibať. je to ale trošku iné. my sme boli od začiatku vzdialení, nie ako vy. za rok ho už môžeš poznať (viem, že nie dokonale - to sa nedá asi nikdy), v tomto ti asi nikto neporadí, musíš sa rozhodnúť sama. budem držať palce, aby si sa rozhodla správne. pa

inox

no ja neviem,moc by som na ten vztah nevsadzal i ked viem ze ta sklamem mojim nazorom.mal som tu cest sa poznat s takymito ludmi,ktory sa uz zaprisahali ze to neurobia , slubovali a aj tak to spravili.je mi luto . ale kazdy sme INY mozno ten tvoj sa zmeni

zena

riesim podobne otazky ale v inom, nie v suknickarstve,je to na zblaznenie pozerat do buducnosyi ci vydrzi tu cestu na ktoru sa dal,ale kto z nas vie taketo odpovede aj sam o sebe???ten moj sa vydal po tej spravnej ale dokedy??? a takto je to stale doookola. a rozpravas sa s nim oé tom otvorene?? o vesetkom?? je ochotny?? a co hovori na to ze si sam protireci, co chce v zivote, ako sa ki tebe sprava, ake ma ine hodnoty - ma nejake, ako sa pozera na svoju minulost ako na stare zlate casy alebo ako na svinstvo,uvedomuje si ako zranoval tie dievcata???nmeviem napada ma tisic otazok mozno preto ze riesim aj ja ale ja viem ze by som mu urcite robila vycitkz aj ked to nie je dobre, mozno, ale ten moj si niektore veci uvedomil a hanbil sa a opustil to ale boli to hodiny vysvetlovania,nekonecne rozhvovory o hodnotach atd a vidis istotu aj tak mat nebudes a nikto ti neodpovie, ale jedno je iste ak do toho ides s tym ze bude zmena nechaj to tak aj ja si hovorim bud ho prijimam takeho aky je a vime ze ma bude ten vztah naplnat celz zivot alebo do toho nejdem a tie zmeny bieriem ako prijemny zazrak,ale je prevda ze normalny chlap ak ma pri sebe normalnu zenu ta ho do urcitej miery moze formovat a tiez dozrieva on sam.takze vidi moja odpoved je dost chaosna takze zaver je taky ze sme na tom asi rovnako:))))ale to ze to ma v genoch je dost svinska vyhovorka....

Dee

moj krstny otec striedal za slobodna baby kazdy den. Len ich vyuzil a odkopolo. Ked sa zoznamil s mojou krstnou mamou, chcel ju tiez odkopnut, ale ona ho predbehla. vtedy sa do nej zamiloval a ziju v stastnom manzelstve uz 35 rokov. Takze zazraky sa deju, aj ked nie casto. Ja osobne neverim, ze sa niekto dokaze zmenit kvoli niekomu inemu (cest vynimkam).