Dokáže sa chlap naozaj zmenit?

Príspevok v téme: Dokáže sa chlap naozaj zmenit?
ema

Ahojte,
riešim teraz veľa otázok, nad ktorými som sa nezamýšľala keď bol priateľ pri mne. On totiž pred pár dňami odošiel do zahraničia(už som o tom písala vo "Vzťah na diaľku"). Moju istotu, že nám tento vzťah vydrží narúša jeho minulosť. Bol slušne povedané sukničkár. Neviem posúdiť čo je prehnané sukničkárstvo, ale nadpriemer určite bol. Myslím, že napočítal okolo 30 dievčat, s ktorými sa vyspal do svojich 21. rokov. Pričom mal "vzťah" aj s 3 naraz v malom meste. Sme spolu viac ako rok a som si takmer istá, že žiadna nevera nebola aj keď sme boli už 3 mesiace od seba počas toho 1 roka. Tvrdí, že to obdobie už má za sebou. Ale na druhej strane tvrdí, že to má v génoch (jeho brat je podobný prípad, a neprešlo ho to asi ešte stále, má 30 rokov).Neverím, že sa niekto (a hlavne chlap) dokáže zmeniť. Možno sa mýlim. Čo si o tom myslíte, poprípade aké s tým máte skúsenosti? Je to môj prvý, tak aj preto je ťažšie čakať rok na niekoho, kto ma možno sklame (a má to v génoch):( ...

frontman

je taky vtip:
ked sa dvaja beru, muz dufa, ze sa zena nezmeni, a zena dufa, ze sa muz zmeni.
obaja sa mylia :)))

mira

myslim si,ze sa nedokaze,hoci mnohi slubuju,ze sa urcite zmenia.zvlast po svadbe ze sa zmenia. do oci bijuce klamstva...cest vynimkam,ktori sa ale zmenia hned,a neslubuju nemozne...vlastne to,co ani neplanuju.keby to chceli aspon skusit,tak to skusia hned,nie az ked to alebo ono.

ineska

vazne,kasli na vestice,iba otravia zivot a zhrabnu prachy. A kasli na suknickara. chlap na to,aby sa zmenil potrebuje milion kopancov od zivota a este aj potom nie je iste,ci tej zmene mozes verit.oni su so sebou spokojni a idu si svojim tempom a stylom zivotom nech sa okolo robi co sa len chce. to len zeny sa dokazu prisposobit a obmedzovat-preto ony rodia deti aby k nim mal kto vstavat a venovat im cely svoj zivot a pozornost.chlap sa otoci na druhu stranu a povie:urob nieco aby uz neplakalo.cest vynimocnym vynimkam.

Anka902

nechcem ta strasit ale tiez som bola vydata mierne povedane za suknickara .Ked sa zenil mal 30 rokov bolo to jeho druhe manzelstvo a tvrdil ze sa uz vyblaznil.Mozno sa aj chcel zmenit,ale nedokazal to.Po narodeni druhej dcery som zistila ze sa schadza so zenou o 10 rokov starsou od neho .To je moja skusenost.

kzuu

Kašli na veštice, nepomôžu, neporadia, len roberú kopec penazí. Mne jedna veštica zobrala 10 000 SK, lebo podla nej bola na mna uvalena kliatba a tak ma stahovala. NO, a zivot sa mi vôbec nezmenil, stale mam trapenie, nestastie, a tak dalej...