Dokáže sa chlap naozaj zmenit?

Príspevok v téme: Dokáže sa chlap naozaj zmenit?
ema

Ahojte,
riešim teraz veľa otázok, nad ktorými som sa nezamýšľala keď bol priateľ pri mne. On totiž pred pár dňami odošiel do zahraničia(už som o tom písala vo "Vzťah na diaľku"). Moju istotu, že nám tento vzťah vydrží narúša jeho minulosť. Bol slušne povedané sukničkár. Neviem posúdiť čo je prehnané sukničkárstvo, ale nadpriemer určite bol. Myslím, že napočítal okolo 30 dievčat, s ktorými sa vyspal do svojich 21. rokov. Pričom mal "vzťah" aj s 3 naraz v malom meste. Sme spolu viac ako rok a som si takmer istá, že žiadna nevera nebola aj keď sme boli už 3 mesiace od seba počas toho 1 roka. Tvrdí, že to obdobie už má za sebou. Ale na druhej strane tvrdí, že to má v génoch (jeho brat je podobný prípad, a neprešlo ho to asi ešte stále, má 30 rokov).Neverím, že sa niekto (a hlavne chlap) dokáže zmeniť. Možno sa mýlim. Čo si o tom myslíte, poprípade aké s tým máte skúsenosti? Je to môj prvý, tak aj preto je ťažšie čakať rok na niekoho, kto ma možno sklame (a má to v génoch):( ...

tunde

ale na tento jeden pripad nie je pripadom vsetkych suknickarov.ako prave ema môze vediet,ze ana je ta posledna a nie len zastavka na ceste k poslej,vyvolenej?a kto vie,ci on je tiez z toho cesta?ja poznam suknickarov,ktori zostali suknickarmi a aj sa rozviedli.jednoducho zeny to uz nezvladali.
ozi,a co na blavakov?je to tiez ina fajta,moje kamosky sa im vyhybaju,nepaci sa im ich povaha.ja neviem,casto nie som v kontakte,ale neviem si predstavit,co je na nich-ich povahach-tak odstrasujuce,ale pocuvam to casto:ziaden blavak!(??)

sunnysweetie33

kamarat bol velky suknickar..kazdy piatok na diskoteke s inou..maval tyzdnove,max. mesacne vztahy s dokonalymi barbinami..rad sa nimi chvalil,aj ked vedel,ze v hlave to maju vymetene...on je Blavak,takze si viete predstavit..teraz ma 30r. a pol rocnu dceru..nasiel pravu ..zenu svojho zivota..do roka si ju vzal a uz aj maju babo..dnes sa na inu ani nepozrie..

babenka

nie,nie.Ja by som tiez radsej dala ruky prec. Nechcela by som byt jedna z jeho dalsich trofeji. Aj ked viem,ze ty sa na to pozeras mozno trochu inak,pretoze ho mas rada a mate za sebou uz nejaky ten rôcik spolu prezity.Bude to pre teba tazsie pochoopit nase obavy,nas negat.pohlad.Ja neviem,vsimaj si,ako sa vyjadruje o inych zenach...

Lilu

ci sa dokaze chlap zmenit?ja mam dve varianty na suknickarov.bud sa vyblbol v mladi a jednoducho uz o takyto sposob zivota nema zaujem lebo si uvedomil urcite veci a tak a zistil ze take vztahy su jedine tak na ....a na nic alebo jednoducho bol taky, je a bude, aj ked ma trvaly vztah a nakoniec skonci ako stary mladenec vzdy po boku s dakou slecnou.neviem neviem, nechcem ich zatracovat, kydat na panov lebo aj u dievcat sa najdu podobne povahy.ako hovorim, optimizmus si nechavam v zalohe v pripade nudze, som realista s miernou davkou pesimizmu a priapdne sa necham len milo prekvapit :)

miksi

Je mozne aby sa zmenil,ja som to zazila tiez.No nie v suknickarstve,ale v inych veciach,tiez dost neprijemny,ale to uz musis vycitit ty,ema:-)
A drz sa hesla-Doveruj ale preveruj.

sunnysweetie33

ahoj..mozno som ti to uz pisala..ja som uz treti mesiac v anglicku a moj chalan zostal doma..ale o tri dni pride za mnou..vydrzali sme to bez nevery a ja som stastna,ale boli to najhorsie mesiace mojho zivota..tvoj drahy bude mat okolo seba vela pokuseni a iba ak ta skutocne miluje,tak to vydrzi..podla mna ta nesklame..ver tomu aj ty a uvidis,ze sa to nestane..ale zase,nemozes hovorit,ze by si mu neveru neodpustila,ked si este v takej situacii nebola,aj ja si hovorim,ze by som mu neodpustila,ale neviem,ved sme spolu uz tak dlho..nikdy nehovor nikdy..ver tomu,ze ta nesklame,kazdy den si piste a budte v kontakte a opakuj mu,ako ho lubis a ako sa tesis na buducnost s nim..urcite sama vycitis,ak by nieco zle spravil..a vtedy pochopis,ze ta naozaj nemiloval a ze nebol ten pravy..ale aj tak sa ti cudujem,ze si ho pustila na tak dlho..to je strasne dlho a za 12mes. sa podla mna zmeni kazdy clovek..a vela sa toho udeje..mozno budes ty prave ta,ktora ten vas vztah ukonci za niekoho ineho..ale ver si,ze vsetko OK dopadne a ono to dobre dopadne..cmuk

sjella

no.. ak sa zmeni, tak mozno len na chvilu... Ale to potom nie je zmena... Takze... asi sa nezmeni. len mozno na chvilku bude iny.

24siu

Ked ti mozem aj ja prispiet.....hladaj radsej stastie inde....stretavat kazdu chvilu jeho byvalu nieje nic prijemne o to horsie ked nevies,ze s nim bola aj ONA........

katika88

Uprimne povedane mne keby frajer povedal ze ma taku minulost tak dviham kotvy a rozhodne nanho necakam, v tomto sa nezmeni.