Dokáže sa chlap naozaj zmenit?

Príspevok v téme: Dokáže sa chlap naozaj zmenit?
ema

Ahojte,
riešim teraz veľa otázok, nad ktorými som sa nezamýšľala keď bol priateľ pri mne. On totiž pred pár dňami odošiel do zahraničia(už som o tom písala vo "Vzťah na diaľku"). Moju istotu, že nám tento vzťah vydrží narúša jeho minulosť. Bol slušne povedané sukničkár. Neviem posúdiť čo je prehnané sukničkárstvo, ale nadpriemer určite bol. Myslím, že napočítal okolo 30 dievčat, s ktorými sa vyspal do svojich 21. rokov. Pričom mal "vzťah" aj s 3 naraz v malom meste. Sme spolu viac ako rok a som si takmer istá, že žiadna nevera nebola aj keď sme boli už 3 mesiace od seba počas toho 1 roka. Tvrdí, že to obdobie už má za sebou. Ale na druhej strane tvrdí, že to má v génoch (jeho brat je podobný prípad, a neprešlo ho to asi ešte stále, má 30 rokov).Neverím, že sa niekto (a hlavne chlap) dokáže zmeniť. Možno sa mýlim. Čo si o tom myslíte, poprípade aké s tým máte skúsenosti? Je to môj prvý, tak aj preto je ťažšie čakať rok na niekoho, kto ma možno sklame (a má to v génoch):( ...

sasanka

muži sú sebeckí, preto sa nezmenia. idem im hlavne o to,aby sa oni mali dobre a to "dobre" musí byť podľa ich nálad. väčšina si nedokáže odopierať nič, ženy si odopierajú celý život čo sa dá...kvoli mužom,deťom....

amika

no ja poznam taky pripad,kamaratka si nasla chalana,ktory striedal baby ako ponozky..kazda ho omrzela do dvoch tyzdnov..a do nej sa zblaznil..uz su spolu styri roky..na inu ani nepozrie..a stale je pri nej ako zboznujuci psik :)..a nikdy ju nepodviedol..takze ja si myslim ze kazdy chlap musi najst tu pravu..len niekto je na dlhotrvajuce vztahy a niekto (akosi si ty povedala) ma v genoch,ze strieda a strieda..a dlho mu to trva kym najde babu,s ktorou naozaj chce byt a nepodvedie ju..Drzim palce..

giv

to,že to má v génoch je výhovorka a ospravedlnenie toho,že to robí.každý,kto chce,dokáže byť verný. ak nechce,tak nebude a zvalí to na gény.

slusny_muz

suhlasim s alikou, aspon sa ma naco vyhovorit, ze to ma v genoch. Myslim, ze si pripravil podu,aby Ti raz povedal "ved som Ti hovoril ze to mam v genoch".

alika

ale ved on sam si odporuje...na jednej strane hovori, ze to ma za sebou a na druhej,ze to ma v genoch!!!tak to je skvela vyhovorka..nechcem hadzat vsetkych chlapov do jedneho vreca, ale nepoznam ani jedneho, ktory by sa nejak zasadne zmenil...