Príšerné točenie sa hlavy z krčnej chrbtice

lahvac

mám závraty od začiatku tohto roku trvá to len pri predklone alebo záklone bol som aj na rehabilitácii ta mi pomohla asi mesiac lekárka mi zistila že mám osteochondrózu C2/3, C 5/6 pokr. stupňa a pri točení hlavy mám aj zvýšený krvný tlak na ktorý sa aj liečim jednou tabletkou denne GOPTENu 2 mg....

murek

Dobry den mam 18rokov od rana sa my zase zacala tocit hlava mal som to pred pol rokom mal som vselijake vysetrenie usne,krcne,bol som na sonde, bol som v tunelu, hematologia atd nic nedostatok zeleza ale mam skoliozu a citim sam ze mam posunute krcne stavce som futbalista poooooomoc! !!

šum

neberies nejaké lienky šumienka? lebo aj z liekov su zle videnia a tak či to nemas ako vedlajsí učinok liekvo. Tie vysad ak ti nerobia dobre

šumienka

dobry den, prosim poradte,,,mam taky problem,ze ked sedim alebo leima zrazu sa zdwihnem, tak mam cierne pred ocami a nic nevidima strasne sa mi toci hlava. ked som to povedala doktorke iba mi povedala ze musim viac pit a rano jest,,,ale aj ked sa rano napijem a najem stale mi to robi,, prosim neviete niekto z coho to je? dakujem

kačenka

Ahojte tak take problemy mavam aj ja toči sa mi v hlave boli ma krčna chrbtica dokonca mi sem tam trpnu aj pery a jazyk...Normalne začinam mať z toho depku ,že sa mi zatoči v hlave a spadnem aj s malym na rukach..skušala som sa aj naťahovať a dneska ma boli cely chrbat..neviem chystam sa k neurologovi aj ked velku nadej na vyriesenie tomu nedavam lebo uhm nasi neurologovia nestoja za vela

janka3

dobry den potrebovala by som seriozne poradit dnes ma v praci priserne rozbolela chrbtica ako by ma niekto zlomil v pase a začala sa mi točit hlava a mala som pocit že omdliem.neviete niekto z čoho to môže byt a čo pomaha už som si dala aj panadol a bolest je stale rovnaka.dakujem