Príšerné točenie sa hlavy z krčnej chrbtice

pišta

Silvias, prosim ta, napis svoj typicky stravovaci den aj s tekutinami.
Mozeme sa na to podrobnejsie pozriet, dobre? :)

pišta

Dakujem, Miksi :))
Etika a lekari, tak to je na dlhu diskusiu....
U sukromnych je to dost jasne...za co clovek plati.
Tvoja mamina este o tom nevie, ale raz sa ti podakuje, ak sa ti podari, co zamyslas :))
Inak, ja som taky obycajny Pista...:)
prepac mi vyhybavu odpoved, ale patri to kus ku mojmu ""image"" :)

silvias

Inak na pľúcach cítim neustále tlak a neviem sa poriadne nadychovať.A ku večeru je to ešte čoraz horšie!!Lekári si mysleli,že mám astmu,ale tie spreje čo mi dali,ešte horšie mi bolo z nich a celá som sa triasla z nich!!!

silvias

Pišta chcem sa opýtať ak nemám chlamídie tak čo myslíš môže tie hlieny byť dôsledkom produkovania hlienov v nose alebo to môže byť z pľúc!Na pľúcnom som bola a ževraj z pľúc to nemám! Ja som už taká neštastná s toho!
Aj na alergológii som bola!!!

miksi

Mas pravdu,viem,ze su len ludia,ale stve ma to ,ze pokial nedostanu "do kapsy" tak nerobia nic.K comu je potom Hipokratova prisaha?A mamku musim dotiahnut do lekara asi ja osobne:-)
Inac,co robis,pacia sa mi tvoje prispevky...Si lekar alebo....?

pišta

Miksa, budem rád, ak ti niektoré rady pomôžu :)
Inak, aj lekári sú len ľudia, aj zlí ale aj dobrí.
Nájsť tých dobrých, asi námaha stojí za to, keď si človek nevie pomôcť sám.
Trošku popresviedčaj maminu, lebo točenie hlavy môže byť aj napr. z vysokého tlaku, ktorý rozhodne treba liečiť.
Aj neurologické vyšetrenia netreba veľmi odsúvať, lebo nakoniec na človeka aj tak môžu počkať, hm...

miksi

Ahojte,pista,tak to si mi teraz velmi pomohol.Ja mam uz dlhsi dac problemy s hlienami.Niekolko rokov.Nikde som s tym nebola,nie som alergicka,dychacka je ok,a nikdy by ma nenapadlo,ze mam obmedzit sladkosti a bielu muku.
A moja mamca ma tiez stale zavrate a nikto jej nevie zistit,ze z coho.Uz so z toho nestastna.Ona nebola poriadne ani na vysetrenie,lebo u nas su lekari taki....sprosti a hlupi....ale ona je presvedcena,ze to ma z chrbtice.Tak jej odporucim vsetko,co som tu citala.Diky pekny den

silvias

PIŠTA díky pekne za rady ak budeš vedieť o niečom tak mi prosím niečo napíš a porad!!
Vopred vďaka Silvia

pišta

Silvia, podľa diagnózy, zrejme by si mala byť dlhodobo pod dozorom lekárov (používanie liekov...).
Ale viacero vecí môžeš postupne začať riešiť aj sama.
Napr. hlieny. Neprídu samo od seba.
Často, (ak sa vylúčia choroby – chlamýdie...) ide o priamy dôsledok nadmerného používania mlieka, bielej múky a bieleho cukru a výrobkov z nich v našej strave.
Ak sa hlieny usadia v dýchacích orgánoch, výmena plynov (kyslík-kysličník uhličitý, najmä) viazne, môže sa prejaviť dušnosť, nehovoriac o zvýšenej náchylnosti na ochorenia . nachladnutia, angíny, chrípky.
Pouvažuj o zredukovaní týchto potravín vo svojom jedálnom lístku.
.
Tvoj organizmus je ešte mladý. Len si žiada systematickú starostlivosť. Toto za nás lekári neurobia, hm.
Ale ako začať, nie je jednoduché, lebo nás to nikde neučia. Musím kus porozmýšľať, dám ti nejaké vhodné tipy na dobre knihy :))

silvias

Janík ja mám 25. rokov.Vieš ja mám problémy s dýchaní nemôžem poriadne dýchať niečo mi v tom neustále bráni a vypľúvam neustále hlieny:veľké množstvo hlienov.Robyli mi veľa vyšetrení a stále nič!!!
Len neuro-tetániu mi zistili a to je všetko!Teraz mi dali kvapky Pamycon,že tie hlieny môžu byť aj z nosa a tak si tie kvapky striekam.No uvidíme.Akupunktúru som absolvovala 10.krát v Košiciach v jednom súkromnom
akupunktúrno-diagnostickom centre!!