Príšerné točenie sa hlavy z krčnej chrbtice

miksi

tak to akoby som pocula teraz moju mamku.a ako casto mas tie zavraty?Ona to ma asi 2 roky a asi tak kazdy 3-4 den.Inokedy zas vobec nic.
A co okrem masazi?

silvias

vieš Miksi to točenie hlavy má mnoho ľudí aj moja mama to má.A tiež z krčnej chrbtice,ja teraz chodím na masáže tak len dúfam,že mi trochu ustúpia tie závraty.Je to hrozné ked človek musí pracovať v robote a ja sa cítim ako keby som vypila liter vína!!!!!!!!

miksi

Tak to by som ti rada pomohla ale neviem ako.Ma to aj moja mamca,ako som uz pisala,tak az na nieco prideme,dam vediet.Inac mam dlhy krk tak je mozne,ze aj ja budem mat s tym problemy.No to uz sa tesim.Pista,tak porad,co mam robit aby som tomu predisla

silvias

MIKSI ja beriem 2x denne magne b6.Zo žtínou žlazou nemám nič ani nemám nízky krvný tlak ja to točenie hlavy mám z chrbtice krčnej!!!

miksi

To trasenie sposobuje nedostatok magnezia,ale aj nizky tlak,poruchy stitnej zlazy....Aako je to s tebou?kolko magne beries?

silvias

MIKSI aj ja bariem Magne B6 potom Tiamin a Piridoksin + Timonil 300 retard.No uvidíme niekedy mám pocit celé telo sa mi trasie a hlavne nerv v rukách a nohách mám také chvenie v tele. Je to hrozné!!!!!!!!!!!!!

miksi

No tetania je prekonany velky psychicky stres pri velkej unave.Tak mi to bolo povedane.nase nervy teraz pri strese pracuju rychlejsie ako u inych ludi a preto mame take "vselijake pocity"busenie srdiecka,problemy s dychanim,zavraty,unava....atd.Neumiera sa na to,len sa s tym musime naucit zit.Alebo najlepsie bude naucit sa ZIT BEZ STRESU.To nam nebude bobec nic.Su ludia,ktori aj 3 roky nemaju vobec ziadne problemy.Mne dali iba magne b6.Ten tvoj liek vobec nepoznam.Este je dobry persen na ukludnenie,bylinkovy,nenavykovy...Dobry ny pamät a koncentraciu...

silvias

Miksi oni vieš oni sami nevedia z čoho to mám.A tebe čo dali aké tabletky na tetániu.Mne dali Timonil 300 retard ale neviem zatiaľ mi to nič nerobí.

miksi

No dobre Pista,tak nebudem vyzvedat,ale mas fakt dobry "image".Az sa mi to vsetko podari,tak ti dam vediet.
Silvias,ja mam tiez tetaniu,a tie problemy s dychanim mozes mat z toho.To ti lekari nepovedali?
Pista,a este raz dik:-)))))

silvias

PIŠTA takže ja som taký človek,že čo mi dajú tak to zjem.Ráno si dám čaj a chlieb s niečim na obed si dám polievku a druhé jedlo podľa toho,že čo mám doma neaké ryžu z masom,alebo niečo sladké.
Poobede si dám neaký koláčik,lebo ja som koláčova a na večeru si dám neaký chlieb z niečim,alebo kukuricu.Ja nefajčím ani nepijem kávu!Pijem denne matový čaj niekedy aj mlieko ale málo kedy.