Gynekológ v BB

ethel

aj ja chodím k Dr.Zadjorovej...Nemôžem povedať,že tam chodím pravidelne,možno raz za dva roky,ale vždy ma pošle na sono brucha(maternice),urobí výtery a sono prsníkov som ju požiadala sama.Viem,že nie je zvlášť komunikatívna,ale treba sa pýtať...A sono ti urobia aj bez odporúčania v zdravocentre pri starej nemocnici za poplatok....

lara123

caute baby ja chodim k Zadjorovej..uz asi 3 roky,ale nemam z nej dobry pocit.bojim sa ze zanedbava niektore veci a ze raz na to mozem doplatit.napriklad predpisala mi antiku minule ked som u nej bola a to som ocakavala ze mi urobi prehliadku(uz bol asi rok akurat) ale nic sa necinila..pridem o 3 mesiace ci mi predpise na polroka a ona zas nic a to som bola naposledy vysetrovana pred rokom a pol.viem ze mozno to neni aztake strasne ale ked citam,ako druhi vramci preventivky ta posielaju na sono matern.,prsnikov atd..tak mam fakt strach.ta moja sa ma spyta mate problem?a ja ze ..ehm noo NIE,tak zijem neviem co jej mam odpovedat,tak kramy mam sice riadne slabe ale co jej toto mam vykladat..uz vidim ze by mi povedala ze to pri hak je normalne.a mam kopec divnych bolesti,obcasne pichanie v podbrusku nooo proste mam pocit ze kym nemas nador tak ta nechaju tak a neriesia.co ja viem ci mam v sebe daco....?!?!chcela by som radsej niekoho kto ma bude otravovat vysetreniami zakazdym ked k nemu pridem ,radsej a nie mat podvedome obavy..osobne netusim ci by to mal byt chlap/zena.mam strach z chlapov:-)

jajav1

Ja chodím ku Zadjorovej, tá je v poliklinike, a je celkom fajn, nemám s ňou problém. Ale aj Dr. Zvara je dobrý, ten má ambulanciu na Striebornom námestí v budove Slovenky. A Rychtárek, o ňom som dobré nepočula. pa

certidlo

baby nic v zlom ale ked tolko na Petrovicovu nadavate preco tam stale chodite??? Ja k nej chodim asi od 8tr. na ZS pretoze som mala nepravidelny menzes a naozaj na nu nemozem povedat vobec nic zle. A to momentalne kvoli nej cestujem 200km.
Naozaj nerozumiem ludom co stale na nieco nadavaju a nic s tym nerobia....

tinka228

Dada od Fulmekovej preč a to svinským krokom. Neviem kde má známosti, že ešte stále ordinuje a nenašiel sa nik, kto by jej odobral licenciu.

lenka22

ahoj, tak ja som u rychtarecha a ten mi hned robil krvne testy ked som mu povedala, ze by som chcela antiku. Chodim k nemu uz asi 7 rokov a nemala som s nim problem v komunikacii, rad vysvetli este aj mojmu drahemu :)))

dada

ahojte,mna by zaujimalo ze ci vam robili aj krvne testy koli hak..lebo som pocula ze sa to robi a mne to fulmekova vobec nerobila a dokonca ma vysetrovala tak ako by nemala :D aj ked som bola este panna,a cchem ju zmenit,bola som tam 3 razy a stacilo!!

galilea

ahoj ,,,,ja si myslim ze Babic je velmi dobry gynekolog ma ordinaciu oproti starej nemocnici tam kde ma Spanielka

tinka228

Klimová ordinuje tam kde vždy - v "nemocenskej" (číslo je 048/4312135). Ordinuje všetky dni okrem pondelka a dovolať sa je fakt niekedy ťažké. Treba len pevné nervy a skúšať. A možno majú práve dovolenku.