Gynekológ v BB

utesena

janak - tak to som prekvapena, lebo k nej chodim ja aj sestra a este jedna znama a vsetky sme naozaj velmi spokojne. Preliecit partnera, to mi je zname...:-))) A ku komu teraz chodis?

tinka228

Bože baby, len si nevyberte Fulmekovú. Tej by mali zobrať licenciu. Strašné čo tá ženská stvára. Ani medzi kolegami gynekológmi nemá dobrú povesť. Ja som od nej prešla k Sitárovi, ale ten má bohužiaľ teraz spoločnú ordináciu práve s ňou, tak chodím ku Klimovej a som v celku spokojná.

janak

utesena: pri kamenskej som bola 2 roky za ktore ma tak dodrbala ze som prisla k nej s 1 a odchadzala s cyto3. tvrdila mi ze nemam cystu po 3 tyzdnoch brutalnych bolesti som prisla a mi povie ano mate. a nevie nic ine povedat len treba preliecit partnera pre istotu aj ked nemas. je blba strasne

lenka22

toto som nasla:
Norethisteron je nutné začať užívať na posunutie menšt. cyklu 3 dni pred očakávanou menštruáciou.
Ak by ste užívala hormonálnu antikoncepciu nie je treba užívať aj norethisteron. Samotnou antikoncepciou je možné posunúť cyklus tým, že je budete užívať kontinuálne bez vynechania 7 dňovej pauzy.

lenka22

ja si myslim, ze by zobral novu pacientku... a s tymi tabletkami to uz neviem, ale volaju sa noretisteron - neviem ako sa to pise, skus vyhladat a precitat k nim dake info...

wewka

a neviete ci berie nove pacientky?? a ako dlho pred menstruaciou treba brat tie tabletky, o kolko oddialia menstruaciu??

lenka22

wewka, rychtarech ma ordinaciu z opacnej strany polikliniky oproti mestskemu uradu - od lekarne tam na rohu, dole v priestoroch su nejake firmy, a on sedi na prvom poschodi vlavo. A prehliadku on robi vzdy, nech tam prides s cimkolvek, a na oddialenie ti predpise tabletky:)

wewka

baby a kde presne je ten rychtarek??? a neviete, ze ked chcem oddialit menstruaciu koli dovolenke ci mi urobi ja prehliadku???

jaja

po prečítaní o petrovicovej- dobre že ste ju zmenili- som nemala až takého zlého gynekologa... ale teraz mám ešte lepšiu gynekologičku- zatial po 2 návšteve to môžem povedať:-)